Informacje28 stycznia 2017, 11:00,

Retro bajki z kliszy w Piasecznie

28 stycznia 2017 roku o godz. 11:00 Wszechnica Rodzica zaprasza dzieci na seans bajek z retro rzutnika. Po seansie zapraszamy na fascynujące spotkanie z książką, podczas którego będziemy czytać, oglądać i rysować. Gościem spotkania będzie lokalne Wydawnictwo Widnokrąg. Miejsce: Przystanek Kultura, pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny.

RETRO BAJKI Z KLISZY W PIASECZNIE

Informacje23 stycznia 2017, 19:00,

Kabaret Dno wystąpi w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na występ kabaretu Dno, który odbędzie się w poniedziałek 23 stycznia 2017 roku o godz. 19.00. Bilety w cenie 30 złotych w przedsprzedaży do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, ul. Juliana Stępkowskiego 17, pok. 101. W dniu występu – 35 zł. Informacje pod numerem tel. 22 715 79 62 Zapraszamy.

KABARET DNO WYSTĄPI W TARCZYNIE
Kabaret DNO jest formacją inną niż wszystkie. Od zawsze oddani jednej idei – nieprzeciętna ilość gadżetów i rekwizytów, dużo muzyki i ma być dynamicznie… cholera jasna! Sami sobie czasem pod prąd a szczególnie z prądem (230V). Od 1996 roku DNO reprezentuje jeden nurt, własny. Jedyny kabaret uprawiający zawodowo „recykling artystyczny”. Została Ci folia malarska, masz puste puszki po farbie, kable, rurki i węże ogrodowe wyrzucasz na śmietnik? W tym wypadku NIE! Te wszystkie przedmioty oraz wiele więcej dostają drugie życie, drugą młodość a wszystko wedle zasady: „to się może przydać”. Kabaret Dno występuje w składzie: Jarosław Cyba, Adam Mrozowicz, Wojciech Stala.