Informacje19 września 2014, 19:00,

18. urodziny KS Grawitacja w Piasecznie

W piątek 19 września 2014 roku o godz. 19.00 na miejskim rynku świętować będziemy 18. urodziny Klubu Sportowego Grawitacja. Tego dnia odbędą się krótkie prezentacje taneczne głównych grup oraz będzie miał miejsce wernisaż wystawy zdjęć z życia klubu. - Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i throwback'ów do starych czasów - informują założyciele klubu. - Szczególnie zapraszamy wszystkich przyjaciół klubu, miłośników tańca i oczywiście naszych tancerzy - tych młodszych i starszych, a nawet całkiem dorosłych - dodają. Jak w przypadku każdych urodzin tak i tutaj nie zabraknie wielkiego tortu, ufundowanego przez Gminę Piaseczno.

18. urodziny KS Grawitacja w Piasecznie

Informacje21 września 2014, 19:00,

Koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa w Tarczynie

Zapraszamy na koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 września 2014 roku o godz. 19.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Cena biletu - 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu.

Koncert Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa w Tarczynie