Informacje11 sierpnia 2009, 00:00,

16 sierpnia drużynowe zawody wędkarskie w Górze Kalwarii

Zarząd Koła Gminnego w Górze Kalwarii nr 10 Polskiego Związku Wędkarskiego serdecznie zaprasza do uczestnictwa w drużynowych zawodach wędkarskich, które odbędą się na terenie portu w Górze Kalwarii, w niedzielę 16 sierpnia 2009 roku. Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 8:00, zbiórka uczestników pół godziny wcześniej. Zawody potrwają do godziny 12:00, po czym nastąpi podsumowanie wyników, rozdanie nagród oraz poczęstunek. Współorganizatorami zawodów są: Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Zakład Rozbioru Mięsa SUBUN, Tawerna żeglarska, Bar u Pawła oraz Sklep wędkarski przy ul. Pijarskiej 49. Zapraszamy na zawody wędkarskie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje12 sierpnia 2009, 00:00,

Muzyka Rożnych Narodów i piosenki Agnieszki Osieckiej

Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zapraszają na kolejną koncertową niedzielę 16 sierpnia 2009 roku, w konstancińskim amfiteatrze. W tę niedzielę Konstancińska Orkiestra Rondo zaprosi nas w muzyczną podróż po różnych krajach, a następnie posłuchamy piosenek Agnieszki Osieckiej w przygotowanym przez zespół Moment spektaklu. Zapraszamy do Konstancina.

Muzyka Rożnych Narodów i piosenki Agnieszki Osieckiej program:
16:00 - Konstancińska Orkiestra Rondo - Muzyka Rożnych Narodów. Soliści: Urszula Blaszyńska, Bogda Mysłowska, Marek Słomiński. Prowadzenie: Jerzy Kuszakiewicz.
18:00 - Spektakl Na dachu przy kominie - piosenki Agnieszki Osieckiej. Akcja spektaklu rozgrywa się na dachu kamienicy przeznaczonej do remontu w czasach PRL-u. Muzycy zespołu Moment – to ekipa remontowa, której zlecono remont dachu, a wokaliści to ich pomocnicy - studenci dorabiający w Studenckiej Spółdzielni Pracy o nazwie Chwila. Wszyscy czekają na dowiezienie materiałów budowlanych, czas się dłuży. Soliści: Ludmiła Małecka, Agnieszka Babicz, Joachim Perlik, Artur Grudziński-klawisze, Tomasz Urban-skrzypce, Andrzej Sobczyński - gitara.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin