Informacje13 maja 2009, 00:00,

14-25 maja będzie wzmożony ruch lotniczy nad Piasecznem

W dniach 14 - 25 maja 2009 roku, odbędzie się coroczny remont pasów startowych Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie, który ma na celu utrzymanie wysokiego standardu infrastruktury operacyjnej lotniska oraz zapewnienie bezpieczeństwa startów i lądowań. Zamknięcie do jednej z dróg startowych spowoduje w okresie prac wzmożony lotniczy nad Piasecznem i chwilowe pogorszenie klimatu akustycznego. Uciążliwości będą zdecydowanie mniejsze niż w poprzednich latach z uwagi na 20% spadek ruchu lotniczego. Dyrekcja Portu Lotniczego, przeprasza mieszkańców Piaseczna za czasowe niedogodności. Wzmożony ruch lotniczy od 14 do 25 maja, odbywać się będzie nad dzielnicami: Bemowo, Ursynów Płd., gminą Lesznowola (Mysiadło) i gminą Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 maja 2009, 00:00,

Zaproszenie na Festyn Rodzinny w przedszkolu w Tarczynie

Urząd Gminy Tarczyn oraz Przedszkole w Tarczynie serdecznie zaprasza na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 maja 2009 roku w godz. 14:30-19:00 w Przedszkolu w Tarczynie. W programie przewidziano m.in.: pokaz taneczny przedszkolaków, występ Teatru Arkadia, Podróż po Oceanie Zagubionych Marzeń, malowanie twarzy, gąsienica, dmuchany zamek, zjeżdżalnia, trampolina, potrawy z grilla, najsmaczniejsze ciasta w świecie, przejażdżki konne, kącik plastyczny, spotkanie ze strażakami, baloniki. Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Tarczynie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn