Informacje10 czerwca 2016, 22:00,

ŻYWIOROK - spektakl plenerowy Pożegnanie Teatraliów Sobótkowych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 czerwca 2016 roku o godz. 22.00 zachęcamy do obejrzenia spektaklu plenerowego pt.: ŻYWIOROK, w ramach Pożegnania Teatraliów Sobótkowych. Miejsce: Dziedziniec Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Chyliczkowskiej 17 w Piasecznie. Zapraszamy!

ŻYWIOROK SPEKTAKL PLENEROWY POŻEGNANIE TEATRALIÓW SOBÓTKOWYCH

Spektakl plenerowy ŻYWIOROK to metafizyczna opowieść o narodzinach i walce żywiołów. Rozdziela je CZAS, dając każdemu jedną porę roku. Z chaosu i walki wyłania się ład i harmonia. Wszystko ma swoje miejsce i czas. Niezwykle barwne i dynamiczne widowisko. Skupia na scenie prawie 100 aktorów. Łączy elementy teatru plastycznego, teatru ruchu i show! Taniec z ogniem przeplata się z żonglowaniem wodą i mnogością innych efektów. Tysiące barw, zapachów, dźwięków zabiorą widza w niezwykłą podróż w czasie. Zapraszają teatry Horrorek, Zgraja z Zielonej, Expoart, ETNA, Małolart i goście.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje11 czerwca 2016, 08:00,

Puchar Mazowsza Oldboyów w Piłce Nożnej 7 osobowej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

11 czerwca 2016 roku na boisku przy ul. Chyliczkowskiej 17 rozegrany zostanie Puchar Mazowsza Oldboyów w Piłce Nożnej 7 osobowej. Osoby chętne do wzięcia udziału w rozgrywkach w wieku >35 lat prosimy o zapisywanie się pod numer tel. 505 575 320, zapisy@copafootball.pl Zapraszamy na Puchar OldBoyów w Piasecznie!

PUCHAR MAZOWSZA OLDBOYÓW W PIŁCE NOŻNEJ 7 OSOBOWEJ W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie