Informacje29 sierpnia 2011, 00:00,

ZTM: zamknięcie pętli Polkolor - nowe przystanki krańcowe

Od 1 września 2011 roku linie autobusowe nr: 710, 724, 739, 807 i L-3 będą zatrzymywały się na nowych przystankach krańcowych, natomiast pętla Polkolor zostanie wycofana z użytkowania. Poniżej prezentujemy trasy i tymczasowe krańce dla linii wycofanych z pętli Polkolor:

ZTM Warszawa

710 i 724 - od skrzyżowania Armii Krajowej/Okulickiego/Puławska w lewo w ul. Okulickiego - Wojska Polskiego - Kusocińskiego - Puławska. Postój na przystanku Szkolna 01. Powrót: Puławska - Chyliczkowska i dalej własnymi trasami.

739 - Okulickiego (bez wjazdu na pętlę Polkolor) - Wojska Polskiego. Postój na przystanku Kusocińskiego 01. Powrót: Wojska Polskiego - Kusocińskiego - Puławska - Chyliczkowska - Armii Krajowej - Okulickiego i dalej bez zmian.

807 i L-3 - od skrzyżowania Okulickiego/Powstańców Warszawy ulicami: Powstańców Warszawy - Jana Pawła II - Wojska Polskiego. Postój na przystanku Kusocińskiego 02. Powrót: Wojska Polskiego - Okulickiego i dalej bez zmian.

¬ródło: Koordynator Działalności Przewozowej Zarządu Transportu Miejskiego Andrzej Franków ZTM ul. Dzielna 78, 01-029 Warszawa, Infolinia 24 h: 194-84; www.ztm.waw.pl
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje30 sierpnia 2011, 00:00,

Zapraszamy na Reggae Party w Centrum Kultury Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na REGGAE PARTY. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek 2 września 2011 roku, od godz. 19.00 w sali Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 10 złotych. Podczas Reggae Party zagra Calu, ZL SELECTA oraz Elimelek. Zapraszamy na piątkową imprezę w rytmie reggae.

REGGAE PARTY W CENTRUM KULTURY PIASECZNO

Calu to młody wokalista reggae/dancehall. Współpracował z wieloma artystami z kraju i zagranicy. Zagrał niezliczoną ilość koncertów i imprez soundsystemowych w Polsce, Niemczech i Czechach. Aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim materiałem, tworzonym we współpracy z polskimi i zagranicznymi producentami.
ZL SELECTA to pierwszy ambasador Yerba Mate na Polskiej scenie reggae. Gra przekrój muzyki jamajskiej od roots przez dub, modern roots do jungli. Na scenie od 2004 roku.
Elimelek to jeden z młodych wilków na Polskiej scenie reggae. Śpiewa od 2009 roku a już zdążył zaznaczyć swoją obecność na Wrocławskich parkietach. Aktualnie w trakcie nagrywania pierwszego albumu.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno