Informacje28 marca 2012, 00:00,

ZTM Warszawa informuje - zmiana trasy linii 727

W związku z organizacją Kiermaszu Wielkanocnego na Rynku w Piasecznie, 1 kwietnia w godz. od 9.30 do 15.00 linia 727 w kierunku CM.PO£UDNIOWY-BRAMA P£D będzie kursowała ulicami: METRO WILANOWSKA - … - Okulickiego – Wojska Polskiego – Sienkiewicza - … - CM. PO£UDNIOWY-BRAMA P£D.

ZTM Warszawa

Na trasie objazdowej będzie obowiązywał przystanek: - WOJSKA POLSKIEGO 03 jako stały.

Zostanie zawieszone funkcjonowanie przystanków: - URZ¡D MIASTA 01, - KOLEJKA PIASECZYńSKA 01.

Ponadto w tym czasie dla linii 727 nie będzie funkcjonował przystanek SZKOLNA 51.
autor/źródło: Konrad Klimczak - Zarządu Transportu Miejskiego

Informacje28 marca 2012, 00:00,

Konkurs fotograficzny - CHWILO TRWAJ

Za kilka dni będzie kwiecień 2012 roku i tym samym, rozpocznie się kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców. W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń terytorialnych oraz czasowych wykonania zdjęcia. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu, tj.: CHWILO TRWAJ. Złap ulotne chwile i pokaż je na konkursowym zdjęciu. Liczymy na Waszą kreatywność i ciekawe pomysły.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 kwietnia 2012 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: CHWILO TRWAJ, w którym po 10 kwietnia - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. UWAGA: osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM, oraz harmonogramem, który można przeczytać w konkursowym wątku na forum.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
TELENTARNIA W PIASECZNIE
CENTRUM MEDYCZNE CMP