Informacje22 kwietnia 2007, 00:00,

ZTM informuje o zmianach przystankowych w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W aktualnych zmianach na stronie ZTM Warszawa podana została informacja o zmianie nazwy przystanku w Piasecznie. Od dnia 21 kwietnia 2007 roku (sobota) nazwa przystanku KINO MEWA została zmieniona na KOLEJKA PIASECZYńSKA. Likwidacji ulega zawieszony od 4 maja 2006 roku przystanek WSCHODNIA 01.

źródło informacji: www.ztm.waw.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje22 kwietnia 2007, 00:00,

Rozbudowują Fashion House Outlet Centre w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Fashion House Outlet Centre w Piasecznie został otwarty 16 listopada 2005 roku. Budynek Centrum Handlowego stylistyką nawiązuje do stołecznej Starówki. Obecnie firma The Outlet Company rozpoczyna trzecią fazę rozbudowy Centrum Handlowego Fashion House u zbiegu ulic Energetycznej i Puławskiej.

Fashion House Outlet Centre w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Po zakończeniu rozbudowy, które planowane jest na listopad bieżącego roku, Centrum Handlowemu przybędzie kolejnych 6,5 tysiąca m powierzchni handlowej, a całe centrum Fashion House Outlet Centre w Piasecznie, będzie zajmowało 24 tysiące metrów. W rozbudowywanej części znajdzie się 120 sklepów i część restauracyjna.

Firma The Outlet Company zainwestuje w piaseczyńskie centrum handlowe łącznie około 140 mln zł. Więcej informacji o Fashion House znajdziecie na stronie internetowej: www.fashionhouse.pl. Informacja o planowanej rozbudowie ukazała się w gazecie podwarszawskiej Nad Wisłą (nr 8/2007).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie