Informacje22 kwietnia 2007, 00:00,

Rozbudowują Fashion House Outlet Centre w Piasecznie

Fashion House Outlet Centre w Piasecznie został otwarty 16 listopada 2005 roku. Budynek Centrum Handlowego stylistyką nawiązuje do stołecznej Starówki. Obecnie firma The Outlet Company rozpoczyna trzecią fazę rozbudowy Centrum Handlowego Fashion House u zbiegu ulic Energetycznej i Puławskiej.

Fashion House Outlet Centre w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Po zakończeniu rozbudowy, które planowane jest na listopad bieżącego roku, Centrum Handlowemu przybędzie kolejnych 6,5 tysiąca m powierzchni handlowej, a całe centrum Fashion House Outlet Centre w Piasecznie, będzie zajmowało 24 tysiące metrów. W rozbudowywanej części znajdzie się 120 sklepów i część restauracyjna.

Firma The Outlet Company zainwestuje w piaseczyńskie centrum handlowe łącznie około 140 mln zł. Więcej informacji o Fashion House znajdziecie na stronie internetowej: www.fashionhouse.pl. Informacja o planowanej rozbudowie ukazała się w gazecie podwarszawskiej Nad Wisłą (nr 8/2007).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje20 kwietnia 2007, 00:00,

Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza w Konstancinie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornej zaprasza na I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna w kategorii open, który odbędzie się 22 kwietnia 2007 roku, w hali GOSiR przy ul. żeromskiego 15 o godzinie 10:00. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 kwietnia 2007 roku w biurze GOSiR lub telefonicznie: (022) 756 41 91. Zapraszamy! ¬ródłem tej informacji jest oficjalny serwis Gminy: www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami)