Informacje18 października 2013, 00:00,

Zrozumieć Las - Uniwersytet Każdego Wieku

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego zaprasza na VI wykład Uniwersytetu Każdego Wieku pn.: Zrozumieć Las, który w naturalnym środowisku wygłosi dr Mirosław Grzyb. Zainteresowane osoby spotykają się 19 października 2013 roku o godz. 11.00 w Chojnowie, na parkingu ok. 150 metrów za główną siedzibą Nadleśnictwa Chojnów. Współrzędne wg. Mr Google 52,026276 21,089313 Najpierw drogą 783 z Zalesia do Chojnowa, na światłach w prawo, następnie drogą 79 na Sandomierz. Po ok. 300 metrach skręcamy na Orzeszyn, mijamy Nadleśnictwo. Po 150 metrach na parkingu czekać będzie dr Mirosław Grzyb. Czesne symboliczne 5 zł, ulgowe 3 zł. Zapraszamy na wykład.

Zrozumieć Las - Uniwersytet Każdego Wieku
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje18 października 2013, 00:00,

Oratorium 14 Encyklik muzyczna podróż do źródeł myśli Jana Pawła II w Kędzierówce

Zalesiańskie Towarzystwo Śpiewacze zaprasza ma koncert Oratorium 14 Encyklik, czyli muzyczna podróż do źródeł myśli Jana Pawła II. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 października 2013 roku o godz. 18.00 w Parafii św. Jana Chrzciciela w Kędzierówce. Wykonawcy: Zalesiańskie Towarzystwo Śpiewacze, fortepian - Stanisław Szczyciński. Wstęp wolny. Zapraszamy na Oratorium 14 Encyklik w Kędzierówce.

ORATORIUM 14 ENCYKLIK MUZYCZNA PODRÓż DO ¬RÓDE£ MYŚLI JANA PAW£A II W KęDZIERÓWCE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów