Informacje4 maja 2009, 00:00,

Zofia Beszczyńska odwiedzi Bibliotekę Publiczną Piaseczno

Biblioteka Publiczna Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na spotkania autorskie z Zofią Beszczyńską, które odbędzie się we wtorek 5 maja 2009 roku o godzinie 11:00 w oddziale dziecięcym Biblioteki przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Zofia Beszczyńska to poetka, autorka utworów fantastycznych, krytyk literacki, tłumaczka z francuskiego. Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie w Bibliotece! Więcej informacji na temat Zofii Beszczyńskiej, można przeczytać na stronie internetowej: www.beszczynska.eu
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 kwietnia 2009, 00:00,

Piknik Historyczny na Zamku Książąt Mazowieckich Czersk

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza serdecznie na Piknik Historyczny na Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku, który odbędzie się 3 maja 2009 roku. W programie pikników znaleźć będzie można pokazy walk rycerskich, inscenizacje historyczne, warsztaty rzemiosła dawnego, koncerty muzyki dawnej, turnieje łucznicze, iluzja i taniec ognia, jarmark średniowieczny, konkursy, zajęcia dla dzieci i dorosłych oraz mnóstwo innych atrakcji, tworzących niepowtarzalny klimat rodzinnego pikniku o walorach edukacyjnych i rozrywkowych. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.pikniki-historyczne.pl Zapraszamy na Piknik Historyczny w Czersku.

Piknik Historyczny na Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria