Informacje9 września 2018, 08:00,

Zmiana organizacji ruchu w dniu 9 września na czas Jarmarku w centrum Piaseczna

W niedzielę 9 września 2018 r. odbędzie się Jarmark Piaseczyński i będą zamknięte dla ruchu kołowego:

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W 9 WRZEŚNIA NA CZAS JARMARKU W CENTRUM PIASECZNA

ul. Puławska (od skrzyżowania z Chyliczkowską i Jana Pawła II do pl. Piłsudskiego),
ul. Kościuszki (od pl. Piłsudskiego do końca Skweru Kisiela),
ul. Kościelna (od ul. Kościuszki do kwiaciarni),
przejazd przed Urzędem Gminy (od ul. Sierakowskiego do ul. Kościuszki).

Zmiany obowiązywać będą tylko 09.09.2018 r. w godz. 00.00-24.00.

Niedostępny będzie parking pod kościołem św. Anny oraz miejsca wzdłuż ul. Kościelnej.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UMiG Piaseczno

ul. Kościuszki (od pl. Piłsudskiego do końca Skweru Kisiela),
ul. Kościelna (od ul. Kościuszki do kwiaciarni),
przejazd przed Urzędem Gminy (od ul. Sierakowskiego do ul. Kościuszki).

Zmiany obowiązywać będą tylko 09.09.2018 r. w godz. 00.00-24.00.

UMiG Piaseczno

Informacje22 września 2018, 17:00,

Koncert zespołu Perfect w Piasecznie

22 września 2018 roku o godz. 19.00 z okazji obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy na koncert na pożegnanie lata, podczas którego wystąpi zespół Perfect. Miejsce: Parking Miejski (przy ul. Sierakowskiego) w Piasecznie.

KONCERT ZESPOŁU PERFECT W PIASECZNIE

Perfect - polski zespół rockowy w składzie Grzegorz Markowski, Dariusz Kozakiewicz, Piotr Urbanek, Jacek Krzaklewski, Piotr Szkudelski, isteniący na ryku muzycznym od 1980 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Autobiografia, Nie płacz Ewka, Ale w koło jest wesoło, Nie wiele Ci mogę dać czy Chcemy być sobą. Po kilkuletniej przerwie, w 1993 roku zespół reaktywował się i działa do dziś na scenie muzycznej.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na koncert.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KONCERT ZESPOŁU PERFECT W PIASECZNIE

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na koncert.