Informacje10 grudnia 2008, 00:00,

Zimowisko w Tatrach o profilu narciarsko rekreacyjnym

Artway Kompania Twórcza serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7-16 lat do Murzasichla, położonego 8 km od Zakopanego – stolicy sportów zimowych na ZIMOWISKO W TATRACH o profilu narciarsko rekreacyjnym. Miejscem pobytu jest stylowy, góralski dom Willa Płazówka, który w okresie rezerwacji gościł będzie tylko Uczestników naszego Zimowiska, zakwaterowanych w pokojach 2, 3, 4-os. z łazienkami i TV. Gospodarze gwarantują ciepłą atmosferę i pyszną, domową kuchnię w postaci trzech posiłków + podwieczorek. Między posiłkami do dyspozycji dzieci w kuchni jest gorąca herbata.

Zimowisko w Tatrach

PO£OżENIE I WARUNKI NARCIARSKIE:Willa Płazówka mieści się 50m od lasu, blisko potoku, w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. W odległości około 200m od ośrodka znajduje się kompleks narciarski, na którym z uwagi na wysokie położenie wsi Murzasichle (880m n.p.m.), zawsze panują znakomite warunki śniegowe – stoki są ratrakowane i sztucznie dośnieżane. Kompleks narciarski na Budzowym Wierchu składa się z pięciu wyciągów orczykowych, z czego dwa przeznaczone są do nauki dla początkujących narciarzy. Trzy wyciągi są oświetlone po zmroku.

PROGRAM ZIMOWISKA W TATRACH:
- opcja narciarska/snowboardowa* obejmuje zajęcia w grupach z instruktorem - w szkółce narciarskiej dla początkujących, bądź szusowanie w grupach bardziej zaawansowanych,
- opcja rekreacyjna* obejmuje saneczkarstwo, zajęcia pływackie w grupach na basenie w DW U Aniołka, zajęcia sportowe oraz wycieczki w terenie,
*jedna z opcji do wyboru, pozostałe atrakcje i wycieczki są dla wszystkich:
- wycieczka autokarowa do Zakopanego (m.in. wjazd kolejką na Gubałówkę, skocznia pod Krokwią, Krupówki),
- wycieczka do Izby Regionalnej (spotkanie z góralami, pokaz przeźroczy, koncert kapeli góralskiej),
- kulig oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- wieczory z gitarą przy kominku,
- imprezy rekreacyjno-sportowe na terenie ośrodka (bal przebierańców, dyskoteki, gry, zabawy i konkursy).

TERMIN POBYTU NA ZIMOWISKU W TATRACH: od 18 stycznia (niedziela) do 26 stycznia 2009 roku (poniedziałek) - 9 dni.

CENY ZIMOWISKA W TATRACH:
- profil narciarski/snowboardowy – 1190 zł
- profil rekreacyjny – 1090 zł

REZERWACJA: Serdecznie zapraszamy do rezerwacji wyjazdu on-line, bezpośrednio na stronie internetowej rezerwacja lub o kontakt telefoniczny pod numerem 0601 289 414.

ORGANIZATOR:ARTWAY KOMPANIA TWÓRCZA Kamila Kamińska tel. 0601 289 414 ul. J. Sitnika 2/12, 01-410 Warszawa, NIP: 527-169-87-71, Zezwolenie nr 972 Centralna Ewidencja Organizatorów i Pośredników Turystycznych nr 06281 strona internetowa: www.artway.pl, adres e-mail: artway@artway.pl
autor/źródło: Kamila Kamińska - ARTWAY KOMPANIA TWÓRCZA www.artway.pl

Informacje5 grudnia 2008, 00:00,

Spotkanie z MIKO£AJEM w Ośrodku Kultury Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 7 grudnia 2008 roku o godzinie 16:30 w siedzibie Ośrodka Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3. Organizatorzy zapewniają program pełen humoru, świątecznej muzyki i zabawy z Mikołajem. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie z Mikołajem.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn