Informacje5 grudnia 2008, 00:00,

Spotkanie z MIKO£AJEM w Ośrodku Kultury Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 7 grudnia 2008 roku o godzinie 16:30 w siedzibie Ośrodka Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3. Organizatorzy zapewniają program pełen humoru, świątecznej muzyki i zabawy z Mikołajem. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie z Mikołajem.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje10 grudnia 2008, 00:00,

Międzynarodowy Otwarty Puchar Mazowsza w Kickboxingu

Informujemy, że w dniach 12-14 grudnia 2008 roku w Tarczynie rozegrany zostanie II Międzynarodowy Otwarty Puchar Mazowsza w kickboxingu Mazovia Open 2008. Współorganizatorem zawodów jest Powiat Piaseczyński. Turniej odbędzie się w formule semi contact i light contact. Organizatorzy zapowiadają rywalizację drużynową, a także konkurencję która wyłoni jednego zawodnika, najlepszego z najlepszych w kategorii open.

Międzynarodowy Otwarty Puchar Mazowsza w Kickboxingu

Dla publiczności zawody będą okazją do obserwowania walk na najwyższym poziomie sportowym. Dla zawodników turniej stworzy szansę zmierzenia się z rywalami z innych krajów na adekwatnym do umiejętności poziomie. Swój udział w Mazovia Open zapowiedziały drużyny z Norwegii, Węgier, Słowacji, Włoch, Belgii, Czech, Niemiec, Słowenii, Ukrainy, Egiptu i Nigerii. Zawody odbywać się będą w hali Zespołu Szkół przy ul. Szarych Szeregów 8 w Tarczynie. Dodatkowe informacje na temat Mazovia Open 2008, dostępne są na stronie internetowej: kickboxing-news.com
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn