Informacje10 grudnia 2008, 00:00,

Międzynarodowy Otwarty Puchar Mazowsza w Kickboxingu

Informujemy, że w dniach 12-14 grudnia 2008 roku w Tarczynie rozegrany zostanie II Międzynarodowy Otwarty Puchar Mazowsza w kickboxingu Mazovia Open 2008. Współorganizatorem zawodów jest Powiat Piaseczyński. Turniej odbędzie się w formule semi contact i light contact. Organizatorzy zapowiadają rywalizację drużynową, a także konkurencję która wyłoni jednego zawodnika, najlepszego z najlepszych w kategorii open.

Międzynarodowy Otwarty Puchar Mazowsza w Kickboxingu

Dla publiczności zawody będą okazją do obserwowania walk na najwyższym poziomie sportowym. Dla zawodników turniej stworzy szansę zmierzenia się z rywalami z innych krajów na adekwatnym do umiejętności poziomie. Swój udział w Mazovia Open zapowiedziały drużyny z Norwegii, Węgier, Słowacji, Włoch, Belgii, Czech, Niemiec, Słowenii, Ukrainy, Egiptu i Nigerii. Zawody odbywać się będą w hali Zespołu Szkół przy ul. Szarych Szeregów 8 w Tarczynie. Dodatkowe informacje na temat Mazovia Open 2008, dostępne są na stronie internetowej: kickboxing-news.com
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Polecane dla Ciebie

Informacje5 grudnia 2008, 00:00,

Adwentowy Dar Krwi oddaj krew w Konstancinie-Jeziornie

Akcja honorowego oddawania krwi pod hasłem ADWENTOWY DAR KRWI, odbędzie się 7 grudnia 2008 roku w godzinach od 9:00 do 13:00, przy kościele Świętej Bożej Rodzicielki Maryi w Konstancinie-Jeziornie (Klarysew), ul. Słoneczna 20. Krew będzie pobierana w nowoczesnym ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z ul. Saskiej w Warszawie. Jest to już VI akcja organizowana przez parafię w Klarysewie. Pierwsza odbyła się 26 marca 2006 r. podczas rekolekcji wielkopostnych głoszonych przez ks. płka Zenona Surmę CMF, krajowego duszpasterza honorowych dawców krwi. Organizatorami akcji w Klarysewie są ks. kan. Andrzej Fijałkowski, proboszcz z Klarysewa, ks. płk Zenon Surma CMF, krajowy duszpasterz honorowych dawców krwi i Dariusz Piotrowski, dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Wszystkich, którzy chcą nieść pomoc ludziom chorym serdecznie zapraszamy.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin