Informacje4 lipca 2008, 00:00,

Zespół Hot Stuff zagra na Koncercie Letnim w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE, które odbywały się będą w kolejne niedziele lipa od 6 do 27 lipca 2008 roku. Koncerty Letnie odbywać się będą w Parku Zdrojowym Konstancin Jeziorna. W najbliższą niedzielę 6 lipca 2008 roku o godzinie 16:00, odbędzie się koncert HOT STUFF, który przedstawi piosenki z lat 60, 70 oraz 80-tych. Plan niedzielnych Letnich Koncertów w Konstancinie, możecie zobaczyć na poniższym plakacie. O następnych letnich koncertach, będziemy przypominać Wam przed każdym kolejnym weekendem lipca.

HOT STUFF - KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE

Grupa muzyczna Hot Stuff, proponuje wspaniałą zabawę przy polskich i światowych przebojach z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, aż do najnowszych hitów z list przebojów. Skład grupy muzycznej Hot Stuff: Ewa Skrzypek (vocal), Bożena Zubrzycka (vocal, konferansjer), Sławomir Modzelewsk (gitara, vocal, konferansjer), Zbigniew Sochaj (instrumenty klawiszowe, vocal). Więcej informacji o zespole Hot Stuff, można przeczytać na stronie internetowej: hot-stuff.fm.interia.pl Muzyka £ączy Pokolenia, w związku z tym serdecznie zapraszamy na niedzielny koncert Hot Stuff w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje28 czerwca 2008, 00:00,

Koncert MUSICA DA CAMERA - Park Zdrojowy Konstancin

Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zapraszają na koncert MUSICA DA CAMERA, który odbedzie się w najbliższą niedzielę 29 czerwca 2008 roku, o godzinie 16:00. Miejsce koncertu: Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny. Koncert Musica da Camera, będzie swoistym mirażem tańców salonowych, wiedeńskich, Straussowskich i innych z muzyką przedwojenną dancingową oraz walcami i słynnymi tangami. Zapraszamy na Musica da Camera w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin