Informacje8 kwietnia 2017, 17:00,

Zaproszenie do piekła - koncert twórczości Jacka Kaczmarskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 rocznicę śmierci Jacka Kaczmarskiego, barda solidarności, wspaniałego poety i kompozytora uczcimy kolejnym koncertem poświęconym jego twórczości. 8 Ball Club zaprasza 8 kwietnia 2017 roku od godz. 19.00 na koncert twórczości Jacka Kaczmarskiego. Wstęp 10 zł. Miejsce: 8 Ball Club Jana Pawła II 10, Piaseczno.

ZAPROSZENIE DO PIEKŁA - KONCERT TWÓRCZOŚCI JACKA KACZMARSKIEGO

Utwory Jacka Kaczmarskiego, we własnych aranżacjach wykonają:
Arkadiusz Zewar - jeden z najbardziej znanych piaseczyńskich artystów, lider zespołu Manaus i członek Parasol Poetica, wspaniały wokalista i człowiek o niesamowitej charyzmie scenicznej
Piotr Dąbrówka - laureat wielu festiwali poezji śpiewanej i piosenki literackiej, współzałożyciel zespołu Carpe Diem.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 kwietnia 2017, 06:00,

Pusty Obszar - wystawa Daniela Chmielewskiego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 2 kwietnia do 7 maja 2017 roku można oglądać wystawę Daniela Chmielewskiego pn.: Pusty Obszar. Miejsce: Przystanek Kultura, Plac Piłsudskiego, Piaseczno. Wstęp wolny.

PUSTY OBSZAR - WYSTAWA DANIELA CHMIELEWSKIEGO

Na wystawie ,,Pusty obszar'' Daniela Chmielewskiego znajdą się zarówno plansze komiksowe, jak i prace konceptualne i instalacje. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z komiksem ,,Zapętlenie''. To wieloznaczna opowieść o kryzysie twórczym i egzystencjalnym młodego twórcy kończącego warszawską ASP. Kłopoty w relacjach z dziewczyną, egzystencjalne rozterki, filozoficzne dyskusje z Czesławem Miłoszem i Zbigniewem Herbertem, próba pozawerbalnej komunikacji podczas pleneru słynnej ,,Kowalni'', eksperymentalnej pracowni rzeźby Grzegorza Kowalskiego - to wszystko znadziecie w Zapętleniu Na wystawie zaprezentujemy również kilka prac Daniela, które pojawiają się w komiksie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie