Informacje4 października 2012, 00:00,

Zapraszamy na zbiórkę surowców wtórnych w sołectwie Mysiadło i Nowa Iwiczna

W najbliższą sobotę 6 października 2012 roku w godz.10.00-15.00 odbędzie się kolejna zbiórka surowców wtórnych. Akcję organizują wspólnie oba sołectwa Mysiadło i Nowa Iwiczna. Tym razem kontenery na śmieci wielkogabarytowe oraz elektrośmieci będą podstawione zarówno w Mysiadle (na parkingu przy przedszkolu - ul. Osiedlowa) jak i tradycyjnie w Nowej Iwicznej (parking szkolny ul. Krasickiego). Dodatkowo w Nowej Iwicznej będzie można oddać makulaturę i plastiki (butelki PET, kartony po sokach, pudełka po produktach mlecznych, torby foliowe itp.) Zachęcam do skorzystania ze zbiorki. Proszę o przekazanie informacji sąsiadom.

Zapraszamy na zbiórkę surowców wtórnych w sołectwie Mysiadło i Nowa Iwiczna
autor/źródło: Katarzyna Przemyska - Radna Gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje4 października 2012, 00:00,

6 i 7 października odbędą się bezpłatne badania dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

6 i 7 października 2012 roku mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Akcja organizowana jest w ramach programu zdrowotnego finansowanego przez gminę Konstancin-Jeziorna. Specjalny bus na dwa dni zaparkuje na osiedlu Nowe Wierzbno w Konstancinie-Jeziornie (przy cmentarzu). Od godz. 9 do 18 mieszkańcy gminy będą mogli skorzystać z bezpłatnej mammografii (kobiety po 40. roku życia), cytologii i densytometrii. Będą również wykonywane badania USG dorosłych (ginekologiczne, tarczycy, piersi, jamy brzusznej) i dzieci (bioder, jamy brzusznej, przezciemiączkowe). Zapraszamy na badania dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna.

bezpłatne badania dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna