Informacje26 listopada 2011, 00:00,

Zapraszamy na wieczór autorski Felicji Konarskiej

Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli serdecznie zapraszają na WIECZÓR AUTORSKI FELICJI KONARSKIEJ, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 27 listopada 2011 roku o godz. 17.00. Miejsce: filia GOK w Janczewicach, ul. Jedności 99 a. Podczas wieczoru autorskiego, odbędzie się również promocja książki pt. Wołyń - moja tęsknota i inne miniaturki.

WIECZÓR AUTORSKI FELICJI KONARSKIEJ

Rozmowę z pisarką przeprowadzi jej syn, prof. dr hab. Wawrzyniec Konarski. Fragmenty książki odczyta dziennikarka Krystyna Czubówna. Odbędzie się również koncert pt. Pieśni Bułaty Okudżawy, w wykonaniu Swietłany żarczyńskiej, przy akompaniamencie Piotra Piskorza. Wstęp wolny. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje22 listopada 2011, 00:00,

Koncert zespołu ZDROWA WODA w 8-Ball Club Piaseczno

8 Ball Club Piaseczno zaprasza mieszkańców, na wieczór z gościem specjalnym, którym będzie zespół ZDROWA WODA. Zespół występuje w składzie: Marek Modrzejewski - wokal, Sławek Małecki - gitara, pARTyzanT - gitara, Sławek Jagas - gitara basowa, Dawid Leszczyk - perkusja. Zapraszamy do Ósemki 26 listopada 2011 roku o godz. 21.00. Bilety wstępu w cenie 20 zł. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, które klub może zaoferować - właściciele lokalu proponują wcześniejszy zakup biletów.

ZDROWA WODA

Zespół ZDROWA WODA powstał w 1988 roku, jest laureatem i finalistą wielu konkursów z nurtu Blues-Rocka, między innymi Rawa Blues, Jarocin, czy Opole. W lutym 1997 roku, jako jedyny zespół bluesowy w Polsce, grupa otrzymała Nominację do Fryderyka ’96 w kategorii Muzyka Tradycji i źródeł. W 1992 r, wspólnie z Jerzym Owsiakiem, grupa zainicjowała akcję WIELKA ORKIESTRA ŚWI¡TECZNEJ POMOCY, z którą utożsamia się do dziś. Muzyka ZDROWEJ WODY, łączy w sobie elementy czystego bluesa, z ostrymi rockowymi riffami. Połączenie granego żywiołowo rocka i bluesa, a także komunikatywnych i ironicznych tekstów (po polsku) – sprawia, że zespół jest entuzjastycznie odbierany zarówno przez młodych fanów (nastolatków), 20- i 30- latków, jak i dojrzałych koneserów muzyki (nawet 40- i 50- latków). Nagrali pięć płyt: w 1996 roku ZDROWA WODA, w 1998 NIE BÓJ SIę MI£OŚCI, 2000 r przyniósł album DZIWNE MYŚLI wydana w 2005 r. MIęDZY MęCZYZN¡ A KOBIET¡ i ostania płyta z 2010r POLICZ CZAS. Więcej informacji na stronie: www.zdrowawoda.net.pl

8 Ball Club znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was do klubu bilardowego 8 Ball Club na występ zespołu Zdrowa Woda.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno