Informacje3 lipca 2012, 00:00,

Zapraszamy na Turniej o Puchar Gołkowa 2012

Piaseczyńska Grupa Obywatelska, Michał Rosa radny Rady Miejskiej w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno oraz Zespół Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego Zośki w Piasecznie serdecznie zapraszają na Turniej o Puchar Gołkowa 2012, który odbędzie się 7 lipca 2012 roku o godz. Start godz. 8.30 Finał około godz. 19.30 Miejsce: Boisko przy Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie ul. Główna 50, Piaseczno (Gołków Letnisko). Zapraszamy do kibicowania. Terminarz rozgrywek dostępny jest na stronie: michalrosa.blox.pl

Turniej o Puchar Gołkowa 2012
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje4 lipca 2012, 00:00,

Koncert Letni Sentido del Tango w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza do Amfiteatru w Parku Zdrojowym na koncert letni, podczas którego wystąpi zespół Sentido del Tango, oraz odbędzie się pokaz tanga, w wykonaniu tancerzy: Bartek Strożek i Monika Sitek. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 lipca 2012 roku o godz. 16.00 w konstancińskim Amfiteatrze. Zapraszam!

Koncert Letni  Sentido del Tango w Konstancinie,

Muzycy zespołu Sentido del Tango dzięki niespotykanemu zestawieniu instrumentów (bando neon / akordina + fortepian+ gitara) oraz ogromnej pasji i wielu pomysłom starają się nadać tej muzyce indywidualny charakter. Koncerty w ich wykonaniu to niepowtarzalne spektakle muzyczne pełne skrajnych emocji. Ponadto aby je wzbogacić muzycy sięgają także po słowo i taniec, dążąc w ten sposób do osiągnięcia jedności sztuk. Zespół Sentido del Tango wystąpi w składzie Piotr Kopietz – bando neon, Gabriela Machowska-Kopietz – fortepian, Mateusz Szemraj – gitara, oraz gościnnie Magdalena Lechowska – śpiew, a także Bartek Strożek i Monika Sitek – taniec.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna