Informacje6 grudnia 2008, 00:00,

Zapraszamy na MIKO£AJKI w Galerii Auchan Piaseczno

Z okazji zbliżających się Mikołajek, Galeria Auchan w Piasecznie gorąco zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami, na wspólne ubieranie choinek. W tym roku świąteczne drzewko będzie naprawdę wyjątkowe! W mikołajkową sobotę (6 grudnia 2008) wszystkie ozdoby choinkowe, gwiazdki, łańcuchy i inne dekoracje, zostaną przygotowane własnoręcznie przez dzieci oraz czuwających nad nimi animatorów. W niedzielę (7 grudnia 2008) nastąpi wielka kulminacja – uroczyste ubieranie choinek. Świąteczną atmosferę dzieci będą mogły poczuć również pisząc list do Mikołaja, którego zwiastunem będą Śnieżynki rozdające dzieciom oraz ich rodzicom słodycze i drobne gadżety. Serdecznie zapraszamy na Mikołajki w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Mikołajki z Galerią Handlową Auchan Piaseczno

Informacje o Centrum Handlowym Auchan Piaseczno: Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 - centrum handlowe należące do Auchan Polska Sp. z o.o. - zostało otwarte w 1996 roku. Od tego czasu kompleks był dwukrotnie rozbudowywany – w 1999 roku i 2006 roku. Przez siedem dni w tygodniu klienci mają do dyspozycji blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Centrum Handlowego mieszczą się również restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W Centrum Handlowym zlokalizowany jest ponadto hipermarket Auchan. W sąsiedztwie Centrum znajduje się stacja benzynowa Auchan, centrum usługowe Norauto oraz hipermarket budowlano – dekoracyjny Leroy Merlin. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest również bezpłatny parking na 2400 miejsc. Godziny otwarcia Centrum Handlowego Auchan w Piasecznie: poniedziałek-sobota: 9:00-21:00, niedziela: 9:30-20:00.
autor/źródło: Magdalena Bartkowiak - Agencja Reklamowa PARASOL Media Communication

Informacje6 grudnia 2008, 00:00,

SPOTKANIE MIKO£AJKOWE Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował SPOTKANIE MIKO£AJKOWE z teatrem KOP. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 grudnia 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zabawa Mikołajkowa, prowadzona przez dwa bałwanki w pięknych zimowych kostiumach i będzie połączona z wizytą Świętego Mikołaja. Zapraszamy na Mikołajki w MGOK Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno