Informacje6 grudnia 2008, 00:00,

SPOTKANIE MIKO£AJKOWE Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował SPOTKANIE MIKO£AJKOWE z teatrem KOP. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 grudnia 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zabawa Mikołajkowa, prowadzona przez dwa bałwanki w pięknych zimowych kostiumach i będzie połączona z wizytą Świętego Mikołaja. Zapraszamy na Mikołajki w MGOK Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 grudnia 2008, 00:00,

Internetowa Miss Powiatu Piaseczyńskiego MissPiaseczna.pl

1 grudnia 2008 roku, Internetowa Telewizja Piaseczno www.itvpiaseczno.pl, rozpoczęła konkurs: Internetowa Miss Powiatu Piaseczyńskiego www.misspiaseczna.pl Konkurs na Miss, ma zasięg lokalny i przyjmowane są kobiety - mieszkające na terenie powiatu piaseczyńskiego, w wieku od 18 lat do 35 lat. Patronat honorowy nad konkursem objęli: poseł Janusz Piechociński, aktorka Joanna Kurowska, prezenter TV Irek Bieleninik oraz przewodnicząca Rady Gminy Piaseczno Dorota Wysocka Jońska.

INTERNETOWA MISS POWIATU PIASECZYńSKIEGO

Warunkiem uczestnictwa w konkursie, jest zgłoszenie się do siedziby Internetowej Telewizji iTV Piaseczno (ul. Sierakowskiego 12c, Piaseczno). Kandydatki na Internetową Miss Powiatu Piaseczyńskiego, powinny przynieść ze sobą 5 zdjęć w pliku, gdzie powinna być: sylwetka w całości, portret oraz inne zdjęcia dowolne. Pierwsze DZIESIęć pań ma wpisowe GRATIS. Następne kandydatki, płacą wpisowe za uczestnictwo 79 zł lub 200 zł, jeżeli zainteresowana pani, chciałaby wykonać zdjęcia tzw. portfolio w Foto Express Kujaszewski. Wszystkie zdjęcia wykonane w zakładzie, kandydatka otrzyma na własność w formie plików cyfrowych na płycie DVD.

INTERNETOWA MISS POWIATU PIASECZYńSKIEGO
kliknij, aby powiększyć plakat konkursu

Organizator konkursu, przyjmuje zgłoszenia kandydatek do 31 stycznia 2009 roku. Zdjęcia kandydatek zostaną umieszczone na stronie internetowej: www.misspiaseczna.pl, na której od 1 lutego do 31 marca 2009 roku, będzie można głosować na kandydatki. W między czasie, wyłonione zostaną finalistki konkursu a wśród nich zostanie wybrana ta NAJPIęKNIEJSZA. Wszystko odbywać się będzie przez Internet. Uroczyste zakończenie konkursu i wręczenie nagród nastąpi około 22 kwietnia 2009 roku, w restauracji Stara Chata w Zalesiu Górnym w obecności sponsorów, patronów honorowych oraz organizatorów. Internetowa Miss Powiatu Piaseczyńskiego otrzyma nagrodę wartości 3000 zł. Organizator przewiduje również nagrody dla pierwszej i drugiej wicemiss, oraz nagrody pocieszenia. Zachęcamy mieszkanki powiatu, do wzięcia udziału w konkursie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: