Informacje30 listopada 2011, 00:00,

Zapraszamy na koncerty RAP £IKEND w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na RAP £IKEND, który odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2011 roku. Miejsce koncertu: sala w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Prowadzenie imprezy: RUFIN MC. Po 2 dniach koncertów, odbędzie się afterparty w restauracji Zawrotnica. Zapraszamy na Rap £ikend.

RAP £IKEND W PIASECZNIE

Piątek 2 grudnia Wstęp - 18:00. Koncerty start - 20:00. Cena biletów - Piątek - 10 zł. Gramofony: DJ GRUBAZ. Grają: KUHAR, CARGO, JACO, NIKONE, GREEN, BASSTRAP (Biara & Mantha & MłodyGrzech)

Sobota 3 grudnia Wstęp - 18:00. Koncerty - 20:00. Cena biletów - Sobota - 20 zł (jeśli posiadasz bilet z piątku 10 zł). Gramofony: DJ SPIKE Grają: CHAINA, ROBIE SFOJE, KUBSON, WRON & ZEN, 05-500, ELDO & DANIEL DRUMZ.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 listopada 2011, 00:00,

Obejrzyj spektakl Mama Świętego Mikołaja w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na spektakl pt. MAMA ŚWIęTEGO MIKO£AJA, w wykonaniu aktorów z Teatru Wariacja. Spektakl będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę 3 grudnia 2011 roku o godz. 16.00. Miejsce: sala Gminnego Ośrodka Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Po spektaklu odbędzie się spotkanie z Mikołajem. Zapraszamy na spektakl do Tarczyna!

SPEKTAKL MAMA ŚWIęTEGO MIKO£AJA

Spektakl Mama Świętego Mikołaja to zabawna bajka świąteczna z kolędami. Zapustowym obyczajem kończy się bajka o porwaniu Mamy św. Mikołaja. Wszystkie problemy są przez mikołajowy telefon komórkowy i niepohamowany apetyt Mikołaja. Informacje o Teatrze Wariacja, można przeczytać na stronie internetowej: www.teatrwariacja.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn