Informacje1 września 2011, 00:00,

Zapraszamy na koncert LE BLUE w Ogród Bar Piaseczno

OGRÓD Bar Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na niedzielny koncert Piotra Maciaka i Darii Iwan: LE BLUE. Koncert odbędzie się 4 września 2011 roku, start o godz. 18:00. Wstęp wolny! OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, pomiędzy Rynkiem z fontanną, a Parkiem Miejskim - mapa).

KONCERT LE BLUE W OGRÓD BAR PIASECZNO

LE BLUE zespół został założony w roku 1996 przez Piotra Maciaka (gitary elektryczna, akustyczna i klasyczna, aranżacje, lider zespołu) i Beatę Kossowską (harmonijka ustna i śpiew). Ten duet przez wiele lat stanowił trzon grupy. Współbrzmienie gitary oraz harmonijki nadawało swoisty charakter muzyce Le Blue. Zespół w specyficzny sposób łączy w swoim repertuarze rock, jazz i blues z polską muzyką ludową tworząc niepowtarzalny styl. Od marca 2011 roku do zepołu dołączyła nowa wokalistka Daria Iwan. W Ogród Bar wystapi Piotr Maciak (gitary), oraz Daria Iwan (śpiew). Strona zespołu Le Blue: www.leblue.pl Zapraszamy na ich niedzielny koncert w Ogrodzie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 sierpnia 2011, 00:00,

Piaseczno obchody 72.rocznicy wybuchu II wojny światowej

Centrum Kultury w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Parafia Św. Anny w Piasecznie, Akcja Katolicka, Towarzystwo Przyjaciół Piaseczna oraz ZHP Hufiec Piaseczno zapraszają na obchody 72.rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystości odbędą się 1 września 2011 roku i rozpoczną się o godz. 18.00 złożeniem wiązanek na Kwaterze Wojennej na Cmentarzu Parafialnym w Piasecznie. Następnie o godz. 18.30 w kościele św. Anny w Piasecznie rozpocznie się Msza Święta za Ojczyznę z udziałem Chóru "Lira". Po mszy zapraszamy na koncert Pieśni Patriotycznych w wykonaniu Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej, który będzie miał miejsce na Placu Piłsudskiego przed Ratuszem w Piasecznie. Zapraszamy na uroczystości.

OBCHODY 72.ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno