Informacje7 października 2010, 00:00,

Zapraszamy na IV Otwarty Bieg Papieski w Habdzinie

10 października 2010 roku, sołectwo Habdzin, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, GOSiR i Parafia Św. Józefa, DEM-a serdecznie zapraszają na IV Otwarty Bieg Papieski, który odbędzie się w Habdzinie. Oprócz programu, o którym mowa jest poniżej, organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje: wielkogabarytowe dmuchane zabawki dla dzieci oraz darmowa grochówka. Zapraszamy na Otwarty Bieg Papieski w Habdzinie.

IV Otwarty Bieg Papieski

IV Otwarty Bieg Papieski program:

12:00 - Zapisy do Biegu
13:00 - Msza Święta przy Krzyżu o Beatyfikację Sługi Bożego Jana Pawła II
14:30 - Start uczestników Biegu Papieskiego w poszczególnych kategoriach. Rozstrzygniecie konkursu "Papieska dekoracja Domostwa".
17:40 - Kapela z Nad Baryczy
18:10 - Koncert "Pontyfikat Miłości"
19:00 - Apel Papieski - zapalenie zniczy - "Barka".
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje1 października 2010, 00:00,

Pierwsze spoktanie klubu literackiego w Górze Kalwarii

Jeśli piszesz wiersze, opowiadania czy nawet powieści, pragniesz spędzić czas w miłym gronie. Chciałbyś podzielić się swoją twórczością i usłyszeć obiektywną krytykę? To Znalazłeś miejsce dla Siebie! Już w piątek 1 października 2010 r. odbędzie się pierwsze spotkanie Klubu Literackiego! Zapraszamy wszystkich chętnych, do Muzeum Regionalnego w Górze Kalwarii, ul Marianki 41a, o godz 18:00.

SPOKTANIE KLUBU LITERACKIEGO W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria