Informacje17 kwietnia 2009, 00:00,

Zapraszamy na Akademicki Puchar Polski w Golfa 2009

Moi Drodzy, pragnę Was serdeczne zaprosić na Akademicki Puchar Polski w Golfa, czyli II edycję najważniejszej studenckiej imprezy golfowej roku. Tegoroczny turniej będzie miał dwie odsłony: 24 kwietnia 2009 r. KG Lisia Polana (Eliminacje do Akademickich Mistrzostw Europy) oraz 23 maja 2009 r. Mazury Golf and Country Club, Naterki (Finał). Dla wszystkich, którzy chcą polepszyć swoje umiejętności przygotowaliśmy Akademię Golfa przy każdym turnieju. Patronami medialnymi są m.in.: Forbes, GolfMania, sport24.pl, Machina, Perspektywy, Studenckie ABC, Magiel.

Akademicki Puchar Polski w Golfa

Myślę, że nie trzeba nikogo długo namawiać do wzięcia udziału w zawodach, tym bardziej, że na wszystkich uczestników będą czekały atrakcyjne nagrody - zarówno te powiązane z golfem (kije, odzież, torby, kursy), jak i te bezpośrednio nie powiązane (karnety do fitness clubu, prenumeraty czasopism, zaproszenia do restauracji, kupony na alkohol, luksusowe kosmetyki). Zgłoszenia proszę przesyłać do 20 kwietnia (Lisia Polana) i 16 maja (Naterki) na adres mailowy: appgolf@akgolf.pl Więcej informacji na stronie internetowej: www.akgolf.pl (zakładka Akademicki Puchar Polski).
autor/źródło: Oskar Strzyżys
Tematy:

Informacje11 kwietnia 2009, 00:00,

Wyniki konkursu Internetowa Miss Powiatu Piaseczyńskiego

Informujemy, że zakończyło się głosowanie na Internetową Miss Powiatu Piaseczyńskiego. Wygrała Karolina Laczycka z Piaseczna. Pierwszą wicemiss została Agnieszka Studnicka, drugą wicemiss Magdalena Gawęcka. Uroczyste zakończenie i wręczenie nagród z udziałem patronów honorowych oraz sponsorów, odbędzie się 21 kwietnia 2008 roku w Karczmie STARA CHATA w Zalesiu Górnym. Galę poprowadzi Pan Zbigniew Buczkowski. Organizator, ma jeszcze kilka zaproszeń w cenie 50 zł od osoby. Zainteresowanych zapraszamy do siedziby iTV Piaseczno ul. Sierakowskiego 12c w Piasecznie.

WYNIKI INTERNETOWA MISS POWIATU PIASECZYńSKIEGO

Główną nagrodą w Konkursie Internetowej Miss Powiatu Piaseczyńskiego jest wycieczka wartości 3000zł ufundowana przez firmę ELGROM z Falent k. Raszyna. II nagrodę wartości 2100zł ufundował Klub TUAN z Józefosławia, a jest nim 3 miesięczny karnet do Klubu wraz z miesięcznym SPA. Fundatorem III nagrody wartości 1000zł jest p. Henryk Szumigaj, a jest nim talon do salonu jubilerskiego. Ponad to uczestniczki Konkursu otrzymają kosmetyki od firmy LIRENE, kwiaty dla finalistek przygotuje Kwiaciarnia Frezja z Piaseczna. Uroczyste zakończenie sponsoruje Karczma STARA CHATA w Zalesiu Górnym. Więcej informacji na stronie internetowej konkursu: www.misspiaseczna.pl

INTERNETOWA MISS POWIATU PIASECZYńSKIEGO
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński