Informacje5 stycznia 2012, 00:00,

Zapraszamy na 20. Finał WOŚP w Konstancinie-Jeziornie

8 stycznia 2012 roku Gmina Konstancin-Jeziorna zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pieniądze, jakie uda się zebrać podczas finału, zostaną przeznaczone na zakup urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych, chorych na cukrzycę. O godz. 9.30 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się turniej siatkówki kobiet i mężczyzn. Atrakcji nie zabraknie też na torze kartingowym Kart Arena w Szymanowie, gdzie o godz. 15.30 startuje zabawa z gwiazdami. Finał akcji zaplanowano na godz. 16. Na scenie, która stanie na miejskim targowisku wystąpią zespoły m.in. Adson, GraVitacja, Forbidden District oraz True

20. FINA£ WOŚP W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Analog Sound. O godz. 17.00 będzie można posłuchać kolęd w wykonaniu chóru uczniowskiego z Zespołu Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie. Ponadto zobaczymy widowiskowy pokaz capoeiry, czyli brazylijskiej sztuki walki, połączonej z akrobatyką, muzyką i tańcem. Między występami przewidziano loterie fantowe, a punktualnie o godz. 20.00 rozbłyśnie światełko do nieba. Na zakończenie całodziennej imprezy wystąpi gwiazda wieczoru - warszawski zespół Mute.

PROGRAM XX FINA£U WOŚP W KONSTANCINIE:

TARGOWISKO - SCENA G£ÓWNA
16.00 Otwarcie imprezy - prowadzący Szymon Ziemski
16.10 Adson i GraVitacja
16.35 Fixer
17.00 Kolędy w wykonaniu chóru uczniowskiego ZS nr 1 w Konstancinie-Jeziornie (pod kierunkiem Iwony Manisty-Kutryś)
17.20 Loteria
17.30 Grupa musicalowa pod kierunkiem Miszy Hairulina (piosenki z musicalu Tugeder)-KDK
18.00 Sekcja muzyczna pod kierunkiem Wojciecha Steca. Wystąpią: Wojciech Stec, Karina Mrówka, Kaja i Kamila Wilczyńskie - KDK
18.20 Forbidden District (koncert i niespodzianka artystyczna)
18.40 Loteria
18.50 DJ Green Rose
19.20 True Analog Sound z gościnnym pokazem capoeiry FICAG
20.00 Światełko do Nieba
20.10 Mute
KART ARENA W SZYMANOWIE
od 15.30 Wspólna zabawa z zaproszonymi gwiazdami
GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI
9.30 - 15.00 Turnieje siatkówki kobiet i mężczyzn (główna hala GOSIR, ul. żeromskiego 15)
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje6 stycznia 2012, 00:00,

Zapraszamy na koncert zespołu Koledzy w Gospodzie Zalesie

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza mieszkańców, na koncert zespołu KOLEDZY pt: JAK KARNAWA£ TO KARNAWA£. Zespół Koledzy zagra w składzie: Tomek Różycki - gitara, śpiew; Brunon Niewiński - bass, śpiew. Umiejętności Różyca i Nunka oraz widoczna i słyszalna radość ze wspólnego grania zapewniają znakomite przeżycia. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 7 stycznia 2012 roku, start o godzinie 20.00. Miejsce koncertu: Gospoda w Zalesiu (Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne). Wstęp wolny.

18 czerwca koncert zespołu Koledzy w Gospodzie Zalesie - źródło zdjęcia: 8ballclub.pl