Informacje11 grudnia 2010, 00:00,

Zapraszamy 15 stycznia na Bal Sportu w GOSiR Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie, po raz czwarty organizuje BAL SPORTU i zaprasza wszystkich tych, którzy zechcą się z GOSiR'em i czołowymi sportowcami, a także ze znamienitymi gośćmi, pobawić w karnawale przy dobrej muzyce na żywo oraz usiąść przy suto zastawionym stole. Bal Sportu, odbędzie się 15 stycznia 2011 roku, o godz. 20.00 w hali GOSiR przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Cena biletu 120 zł. od osoby. Rezerwacja oraz informacja u Katarzyny Kondraciuk tel. 660-057-999. W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy na Bal Sportu w GOSiR Piaseczno.

Bal Sportu w GOSiR Piaseczno

W programie balu, przewidziano m.in.: rozstrzygnięcie plebiscytu na najpopularniejszego sportowca gminy Piaseczno (szczegóły głosowania na 4 stronie Kuriera Południowego, wydanie nr 370 z dnia 2010-12-10), nastąpi wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszego sportowca, trenera, działacza sportowego, sponsora, nauczyciela oraz najbardziej usportowionej szkoły w 2010 roku. Zachęcam Was, do obejrzenia relacji filmowej iTV Piaseczno z poprzedniego roku: www.itvpiaseczno.pl Tematyczny wątek na forum mieszkańców gminy Piaseczno: Bal Sportu w GOSiR Piaseczno.

W programie Balu Sportu 2011:

20:00 – rozstrzygnięcie plebiscytu na 10 najpopularniejszych sportowców Gminy Piaseczno wśród czytelników "Kuriera Południowego"
21:00 – wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszego sportowca, trenera, działacza sportowego, sponsora, nauczyciela oraz dyrektora najbardziej usportowionej szkoły w 2010 roku
21:30 – Bal dla zaproszonych gości
22:30 – w przerwie balu, odbędzie się licytacja prac plastycznych, przygotowanych przez miejscowe Przedszkola w ramach konkursu Piaseczyński Baranek Sportowy, na rzecz akcji charytatywnej Radosna Wigilia
Obfite i smaczne menu zapewnia SAS CATERING, a świetną muzykę Agencja Artystyczna NEUTRINO.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 grudnia 2010, 00:00,

WYBIERAMY NAJLEPSZE ZDJęCIE 2010 ROKU

Nadszedł czas na wybranie ZDJęCIA ROKU 2010, ze wszystkich wyróżnionych zdjęć z dotychczasowych edycji konkursu ZDJęCIE MIESI¡CA. Zapoznajcie się ze wszystkimi zdjęciami i wybierzcie, te które najbardziej Wam się spodobało. Na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, znajduje się ankieta, która zawiera odpowiedniki numerów przydzielonych przy zdjęciach: wybieramy ZDJęCIE ROKU 2010.

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Proszę zaznaczyć opcję, przy numerze zdjęcia, które Wam się spodobało. Zdjęcia oceniane są przez Was, poprzez głosowanie do 20 grudnia 2010 roku. Obejrzyjcie zdjęcia i zagłosujcie na najlepsze oraz najciekawsze zdjęcie 2010 roku! Zachęcam Was, do głosowania oraz komentowania, jeżeli ktoś z Was nie komentował tych zdjęć, podczas comiesięcznych edycji konkursu fotograficznego ZDJęCIE MIESI¡CA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: