Informacje11 grudnia 2010, 00:00,

WYBIERAMY NAJLEPSZE ZDJęCIE 2010 ROKU

Nadszedł czas na wybranie ZDJęCIA ROKU 2010, ze wszystkich wyróżnionych zdjęć z dotychczasowych edycji konkursu ZDJęCIE MIESI¡CA. Zapoznajcie się ze wszystkimi zdjęciami i wybierzcie, te które najbardziej Wam się spodobało. Na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, znajduje się ankieta, która zawiera odpowiedniki numerów przydzielonych przy zdjęciach: wybieramy ZDJęCIE ROKU 2010.

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Proszę zaznaczyć opcję, przy numerze zdjęcia, które Wam się spodobało. Zdjęcia oceniane są przez Was, poprzez głosowanie do 20 grudnia 2010 roku. Obejrzyjcie zdjęcia i zagłosujcie na najlepsze oraz najciekawsze zdjęcie 2010 roku! Zachęcam Was, do głosowania oraz komentowania, jeżeli ktoś z Was nie komentował tych zdjęć, podczas comiesięcznych edycji konkursu fotograficznego ZDJęCIE MIESI¡CA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje12 grudnia 2010, 00:00,

Anielski Kiermasz Świąteczny w Konstancinie Jeziornie

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Konstancinie Jeziornie zapraszają na ANIELSKI KIERMASZ ŚWI¡TECZNY, który odbędzie się 15 grudnia 2010 roku w godzinach od 16.00 do 17.30. Wszystkie duże i małe anioły, będą oferowały: korzenne pierniki, świąteczne stroiki, anielskie smakołyki, kartki, anioły na świąteczne stoły. A wszystko w atmosferze anielsko-angielskiej muzyki, nauczycielskich chorałów, świątecznych życzeń, pełnych ciepła i radości. Zapraszamy na świąteczny kiermasz.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna