Informacje19 lipca 2016, 08:00,

Zamknięcie ul. Słonecznej w Piskórce

Z powodu remontu nawierzchni od 19 lipca (od godz. 8.00), do 30 lipca 2016 r. (do godz. 15.00), wyłączona będzie z ruchu droga nr 2834W w Piskórce (ul. Słoneczna) na odcinku od skrzyżowania w stronę Krupiej Wólki. Objazd przez Jaroszową Wolę w stronę Uwielin. Za utrudnienia przepraszamy.

ZAMKNIĘCIE UL. SŁONECZNEJ W PISKÓRCE

Wojciech Zmysłowski - Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego

Polecane dla Ciebie

Informacje20 lipca 2016, 09:00,

Wakacje + Książka = Góra Kalwaria + Dobra Zabawa Konkurs Fotograficzny

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii zaprasza do udziału w II edycji konkursu fotograficznego pt.: Wakacje + Książka = Góra Kalwaria + Dobra Zabawa. Tematyka zdjęć: spędzanie wolnego czasu z książką na tle gminy Góra Kalwaria.

WAKACJE + KSIĄŻKA = GÓRA KALWARIA + DOBRA ZABAWA KONKURS FOTOGRAFICZNY

Celem Konkursu jest popularyzacja CZYTELNICTWA oraz promocja Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Prace konkursowe można nadsyłać do 31 sierpnia 2016 r. (do północy) i wypełnione oraz podpisane oświadczenie (skan) lub dostarczyć podpisane oświadczenie do Gminnej Biblioteki Publicznej w Górze Kalwarii (w godzinach otwarcia placówki). Prace konkursowe należy zgłaszać mailowo, na adres: bibliotekagkwakacje@poczta.fm, z dołączonym tytułem i nazwa/ opis miejsca/ krajobrazu gminy Góra Kalwaria oraz swoimi danymi osobowymi: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, kontakt: telefon (w przypadku osób nieletnich telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów prawnych).

DOKUMENTY:
Regulamin Konkursu Fotograficznego 2016