Informacje20 lipca 2016, 09:00,

Wakacje + Książka = Góra Kalwaria + Dobra Zabawa Konkurs Fotograficzny

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii zaprasza do udziału w II edycji konkursu fotograficznego pt.: Wakacje + Książka = Góra Kalwaria + Dobra Zabawa. Tematyka zdjęć: spędzanie wolnego czasu z książką na tle gminy Góra Kalwaria.

WAKACJE + KSIĄŻKA = GÓRA KALWARIA + DOBRA ZABAWA KONKURS FOTOGRAFICZNY

Celem Konkursu jest popularyzacja CZYTELNICTWA oraz promocja Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Prace konkursowe można nadsyłać do 31 sierpnia 2016 r. (do północy) i wypełnione oraz podpisane oświadczenie (skan) lub dostarczyć podpisane oświadczenie do Gminnej Biblioteki Publicznej w Górze Kalwarii (w godzinach otwarcia placówki). Prace konkursowe należy zgłaszać mailowo, na adres: bibliotekagkwakacje@poczta.fm, z dołączonym tytułem i nazwa/ opis miejsca/ krajobrazu gminy Góra Kalwaria oraz swoimi danymi osobowymi: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, kontakt: telefon (w przypadku osób nieletnich telefon kontaktowy do rodziców/opiekunów prawnych).

DOKUMENTY:
Regulamin Konkursu Fotograficznego 2016
Formularz zgłoszeniowy konkurs fotograficzny 2016

Informacje16 lipca 2016, 16:00,

Jazz Zdrój Festiwal Konstancin-Jeziorna 2016 - festiwal poświęcony pamięci Louisa Armstronga

Konstancin-Jeziorna już po raz czwarty będzie polską stolicą jazzu. W najbliższy weekend 16 i 17 lipca 2016 r. zapraszamy do Parku Zdrojowego na festiwal poświęcony pamięci Louisa Armstronga. Jazz tradycyjny znakomicie współgra z klimatem uzdrowiska. Na dwa dni amfiteatrem i całym Parkiem Zdrojowym zawładnie ta energetyczna, niepokorna muzyka. Zaproszone zespoły, zarówno z Polski, jak i z Europy, zagrają w klasycznym stylu New Orlean, Chicago i Dixie. Na scenie wystąpią znani reprezentanci sceny jazzowej: The Warsaw Dixielanders, Leliwa Jazz Band, Dixie Tigers Band i Joanna Morea and Her Swinging Boys. Koncerty, pierwszego i drugiego dnia festiwalu, rozpoczynają się o godz. 16.00. Wstęp wolny.

JAZZ ZDRÓJ FESTIWAL KONSTANCIN-JEZIORNA 2016 - FESTIWAL POŚWIĘCONY PAMIĘCI LOUISA ARMSTRONGA

Program Jazz Zdrój Festiwal Konstancin-Jeziorna 2016:
SOBOTA - 16 LIPCA

16.00 Enerjazzer (Gliwice)
17.30 The Warsaw Dixielanders (Konstancin-Jeziorna)
19.00 Leliwa Jazz Band (Tarnów)
21.00 Jam Session (altana przy Hugonówce)
NIEDZIELA - 17 LIPCA
16.00 Galicja Dixie Band (Iwonicz Zdrój)
17.30 Dixie Tigers Band (Wrocław)
19.00 Joanna Morea and Her Swinging Boys (Warszawa)