Informacje23 maja 2016, 19:58,

XVIII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Mysiadle

23 i 24 maja 2016 roku od godz. 9.00 (poniedziałek kat. kl. 0-1 i 2-3 oraz wtorek - kat. kl. 4-6 i gimnazjum) odbędzie się Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. W tym roku organizatorzy, poszerzyli konkurs o nową kategorię - klasy gimnazjalne. Wszystkim uczestnikom życzymy wspaniałych występów! Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

XVIII GMINNY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ W MYSIADLE

Informacje22 maja 2016, 16:00,

Spotkania z Muzyką Dawną Piaseczno

22 maja i 5 czerwca 2016 roku zapraszamy na koncerty prezentujące angielską i polską muzykę dawną, która zabrzmi w Piasecznie pn.: Spotkania z Muzyką Dawną. Wśród instrumentów: lutnia, teorba, gitara barokowa, wirginał i klawesyn. Wstęp wolny. Koncert współfinansowany ze środków Powiatu Piaseczyńskiego. Szczegóły na plakacie:

SPOTKANIA Z MUZYKĄ DAWNĄ PIASECZNO