Informacje23 maja 2007, 00:00,

Wystawa wyrobów ludowych w Communio Graphis

Grupa plastyczna Communio Graphis zaprasza do swojej siedziby w Górze Kalwarii przy ulicy Pijarskiej 40, na wystawę folklorystyczną wyrobów ludowych pani Marianny Król. Galeria czynna jest w godzinach od 13:00 do 19:00. Wystawa wyrobów ludowych w Communio Graphis potrwa do 29 maja 2007 roku. Wstęp wolny. ¬ródło informacji: gorakalwaria.net

Communio Graphis powstała w Górze Kalwarii w 1991 roku. Opiekunem i nauczycielem grupy plastycznej jest od samego początku artysta plastyk Stefan Paweł Lisowski. To dzięki niemu tworzymy od ponad 10 lat odnosząc znaczące sukcesy. Około 20 tysięcy osób obejrzało 41 wystaw zbiorowych i 15 indywidualnych. Niewątpliwym atutem twórczości Communio Graphis jest różnorodność form plastycznych w jakich się wypowiadają tj.: rzeźba, malarstwo, rysunek, fotografia, tkanina artystyczna. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje24 maja 2007, 00:00,

Dzień Matki - koncert dla matek w Górze Kalwarii

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. W Kinie Uciecha w Górze Kalwarii odbędzie się niezwykły koncert, na który organizatorzy zapraszają wszystkie Mamy. Koncert odbędzie się w sobotę 26 maja 2007 roku, o godzinie 18:00. Wstęp na koncert jest bezpłatny. ¬ródłem informacji jest serwis: gorakalwaria.net

Wykonawcy który wystąpią na koncercie to: Dariusz Jakubowski oraz Orkiestra Sinfonia Viva pod dyrekcją Tomasza Radziwonowicza. W programie koncerty dla matek przewidziano: tanga i walce: Peterburskiego, Kazaneckiego, Kilara, Komedy. Wielkie szlagiery szklanego ekranu z filmów: Love Story, Różowa Pantera, Dziecko Rosemary i inne. Serdecznie zapraszamy na Dzień Matki do Góry Kalwarii.