Informacje24 maja 2007, 00:00,

Dzień Matki - koncert dla matek w Górze Kalwarii

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. W Kinie Uciecha w Górze Kalwarii odbędzie się niezwykły koncert, na który organizatorzy zapraszają wszystkie Mamy. Koncert odbędzie się w sobotę 26 maja 2007 roku, o godzinie 18:00. Wstęp na koncert jest bezpłatny. ¬ródłem informacji jest serwis: gorakalwaria.net

Wykonawcy który wystąpią na koncercie to: Dariusz Jakubowski oraz Orkiestra Sinfonia Viva pod dyrekcją Tomasza Radziwonowicza. W programie koncerty dla matek przewidziano: tanga i walce: Peterburskiego, Kazaneckiego, Kilara, Komedy. Wielkie szlagiery szklanego ekranu z filmów: Love Story, Różowa Pantera, Dziecko Rosemary i inne. Serdecznie zapraszamy na Dzień Matki do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje24 maja 2007, 00:00,

Zapisy do nowego Zespołu Szkół Publicznych w Józefosławiu

1 września 2007 roku rozpoczyna swoją działalność nowo powstały Zespół Szkół Publicznych w Józefosławiu. Gmina Piaseczno na swojej stronie www.piaseczno.eu informuje o tym, że zapisy uczniów do nowo powstałej szkoły w Józefosławiu przy ulicy Kameralnej odbywają się według następujących zasad:

Kandydaci do Szkoły Podstawowej - w Szkole Podstawowej numer 5 w Piasecznie, przy ulicy Szkolna 14
Kandydaci do Gimnazjum - w Gimnazjum numer 1 w Piasecznie, przy ulicy Sikorskiego 20
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno