Informacje1 sierpnia 2014, 18:49,

Wystawa tematyce Powstawia Warszawskiego w Piasecznie

Zapraszamy na wernisaż o tematyce Powstawia Warszawskiego: wystawa art. grafika malarza mgr sztuki Roberta Lisowskiego i artystów podwarszawskich, w tym malarzy i grafików z terenu gminy Lesznowola. Wernisaż odbędzie się 1 sierpnia 2014 roku o godz. 12.00 w Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Warszawy przy ul. Gen. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Podczas wernisażu odbędzie się Koncert Piosenki Powstańczej w wykonaniu Tomasza Winiarskiego z GOK Lesznowola. Wystawę można oglądać do 17 sierpnia 2014 r.

Wystawa tematyce Powstawia Warszawskiego w Piasecznie

Wśród wyeksponowanych znajdą się prace różnych artystów z Warszawy i okolic, wśród nich także autorów ściśle związanych z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lesznowoli: Jolanty Walentyny Sobolewskiej, Sylwii Wyszkowskiej, Marii Mieczykowskiej-Dziurdź, Mai Zembrzuskiej i Sebastiana Kicmala. Serdecznie polecamy to duże wydarzenie patriotyczno artystyczne.

Informacje2 sierpnia 2014, 20:30,

Koncert Salvator Elvis w barze Mykwa w Piasecznie

Bar Mykwa Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert zespołu Salvator Elvis. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 2 sierpnia 2014 roku o godz. 20.30. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Organizatorzy zapewniają kawał solidnej muzyki, zimne napoje, ciepłe jedzenie no i po koncertowe after-party, które będzie trwało tak długo jak będzie trzeba.

Koncert Salvator Elvis w barze Mykwa w Piasecznie

Salvator Elvis to nie całkiem fikcyjna supergrupa rokendrolowa powołana na potrzeby skanalizowania twórczego ciśnienia pewnej autorki komiksów i niespełnionego prozaika. Członkowie zespołu: Elvis - voc, g; Stroszek - g; Lou - b; Krwawy Orzeł - dr.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie