Informacje10 października 2013, 00:00,

Wystawa poplenerowa uczestników zajęć malarskich w GOK Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na Wystawę Poplenerowa uczestników zajęć w GOK Lesznowola, która rozpocznie się w najbliższy piątek 11 października 2013 roku o godz. 18.00. Miejsce: Galeria PASAż w świetlicy GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Podczas wystawy wyeksponowane zostaną prace powstałe na plenerze malarskim w Skansenie Wsi Podlaskiej w Ciechanowcu, który odbył się we wrześniu 2013 roku. Wernisażowy koncert wykona Zespół Śpiewaczy Tęcza. Wystawę będzie można oglądać do 13 listopada 2013 roku. Zapraszamy na wystawę poplenerową w Mysiadle.

WYSTAWA POPLENEROWA UCZESTNIKÓW ZAJęć MALARSKICH W GOK LESZNOWOLA

Zapraszamy do zapoznania się z relacją pleneru gok.lesznowola.pl

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje10 października 2013, 00:00,

Koncert zespołu BackUp w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców Piaseczna i okolic, na RUSSIAN NIGHT, czyli koncert zespołu coverowego BACKUP! Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 12 października 2013 roku, start po godzinie 21.00. Tym razem zespół BackUp wystąpi w okrojonym składzie tj.: Andrey Mayevsky - śpiew, Valery Pleshanov - gitary, śpiew, Nikolay Pleshanov - bass, śpiew. Wstęp 5 złotych. Czeka Was niezapomniany wieczór z coverami.

BACKUP W 8 BALL CLUB PIASECZNO

Zespół BackUp wykonuje niezapomniane hity ostatnich 35-ciu lat w stylu "Traditional Rock" i "Pop". Zespół ma w swoim repertuarze ponad 120 piosenek w języku angielskim - niektóre skopiowane, niektóre w nowym wykonaniu. Grupa powstała w 1996 roku i wystąpiła 17 razy w Finlandii, zajęła nagrodzone miejsce na festiwalach "Rock Twins -98" i "Singing Nevsky -97". Obecnie zespół koncertuje w Polsce zdobywając liczne nagrody i zyskując rzesze fanów. Ich aktywność nie ogranicza się tylko do koncertów, ale także do występów podczas bali, bankietów, czy też imprez integracyjnych nadając im niepowtarzalny charakter, jaki niesie ze sobą nieśmiertelny Rock i Rock & Roll lat 60 -70 i 80. Strona BackUp: www.backuprock.com

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert BackUp w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno