Informacje12 stycznia 2018, 18:00,

Wystawa malarstwa Reginy Parol w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 stycznika 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na wernisaż wystawy Reginy Parol. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9, Góra Kalwaria. Wystawę, będzie można oglądać do 1 lutego 2018 r.

WYSTAWA MALARSTWA REGINY PAROL W GÓRZE KALWARII

Regina Parol (ur. 14.02.1952 r.) jest mieszkanką gminy Góra Kalwaria. Malarstwo stało się jej największą pasją i spełnieniem marzeń młodości. Zaczęła je realizować dopiero po przejściu na emeryturę. Jest samoukiem i amatorką. Uprawia malarstwo olejne oraz akrylowe. Inspiracją jest natura, życie i fantazja. Artystka najchętniej maluje pejzaże, akty, architekturę i martwe natury. To pierwsza wystawa malarki. - Jestem dumna, że moje prace zostaną wystawione w Górze Kalwarii. To dla mnie wielki zaszczyt - mówi artystka.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 stycznia 2018, 18:44,

ZAGINĄŁ ARTUR ZYGMUNT GAJEWICZ


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Policjanci z wydziału kryminalnego poszukują zaginionego 57-letniego Artura Gajewicza. Mężczyzna po raz ostatni widziany był w dniu 11 stycznia br., około godziny 10.30 na ulicy Zielonej w Piasecznie. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 213

ZAGINĄŁ ARTUR GAJEWICZ

W dniu 11 stycznia 2018 roku, wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił i nie skontaktował się z rodziną Artur Gajewicz ur. 23 stycznia 1961 roku. Ostatni raz mężczyzna widziany był około godziny 10.30 przy ulicy Zielnej w Piasecznie. Najprawdopodobniej mężczyzna z domu wyjechał samochodem marki renault laguna kombi koloru czarnego o numerze rejestracyjnym WPI VN50.

W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę i czarne spodnie typu jeans., szary sweter. Mężczyzna jest krępej budowy ciała, ma 185 cm wzrostu, włosy proste blond- siwiejące, oczy niebieskie, twarz owalna.

ZAGINĄŁ ARTUR GAJEWICZ

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji w całym kraju.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie