Informacje19 czerwca 2017, 06:00,

Wystawa grafik Michała Dębskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Do 21 lipca 2017 r. w domu parafialnym przy kościele św. Anny w Piasecznie zobaczyć można wystawę grafik lokalnego artysty – Michała Dębskiego.

WYSTAWA GRAFIK MICHAŁA DĘBSKIEGO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 czerwca 2017, 06:30,

Bożena Czerska - wystawa akwareli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Do 21 lipca 2017 roku można oglądać wystawę akwareli - Bożena Czerska w Górze Kalwarii. Bożena Czerska. Malarka. Absolwentka Studium Nauczycielskiego w Kołobrzegu na kierunku wychowanie plastyczne. W 1996r. została członkiem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie, gdzie studiowała rysunek i malarstwo na wykładach kursowych. Doświadczony pedagog w zakresie kształcenia dzieci i młodzieży. Od 2007 r. jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków – Okręgu Warszawskiego. Od wielu lat specjalnością – pasją artystki jest akwarela, wśród malarzy określana jest jako technika dla twardzieli.

BOŻENA CZERSKA - WYSTAWA AKWARELI

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

Wynika to z faktu, iż na efekt końcowy wypływ mają zarówno umiejętności artysty, jak i wybór odpowiedniego materiału. Inspiracje czerpie z natury, która jest niewyczerpaną skarbnicą prawdy i piękna, i dla każdego stoi otworem. Fascynuje ją bogactwo świata roślin, dlatego częstym tematem jej prac są kwiaty i w fazie kwitnięcia jak i te co przemijają. Uwielbia to co robi- czuje się wtedy czuje się wtedy wolna, dobra , przyjazna , spokojna ciągle poszukująca piękna i radości tworzenia, a jej obrazy emanują radością optymizmem. Swój artystyczny dorobek prezentowała na wielu wystawach zarówno w kraju jak i za granicą. Prace artystki były wielokrotnie nagradzane w różnych konkursach i wiele z nich znajduje się w kolekcjach prywatnych.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie