Informacje22 maja 2014, 13:28,

Wyprzedaż Garażowa Pchli Targ w Złotokłosie

24 maja 2014 roku od godz. 10.00 do 14.00 w Złotokłosie, odbędzie się kolejna edycja wyprzedaży garażowej. Zamiast wyrzucać i kupować nowe rzeczy zapraszamy do sprzedaży lub wymiany. Przejrzyjcie swoje strychy, piwnice i inne zakamarki i przyjedźcie w najbliższą sobotę na plac targowy w Złotokłosie. Zapraszamy także kupujących. Zawsze coś ciekawego można upolować po okazyjnej cenie. Imprezę organizuje lokalne stowarzyszenie mieszkańców. Oferujemy stoliki wystawiennicze (w ograniczonej ilości) i piknikowy nastrój. Zapraszamy.

Wyprzedaż Garażowa Pchli Targ w Złotokłosie

Anonimowy, 16 lipca 2019
Co za bzdura do tej pory trzymać ten wpis
Informacje22 maja 2014, 18:10,

SUPPORT oraz THE CRUNCH zagrają na koncercie KONTAKT w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpią zespoły: SUPPORT oraz THE CRUNCH. Koncert odbędzie się 23 maja 2014 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to nowa inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości ? na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszam na szósty Kontakt!

SUPPORT ORAZ THE CRUNCH ZAGRAJĄ NA KONCERCIE KONTAKT W PIASECZNIE

Korzenie Supportu sięgają roku 2006, kiedy to w obskurnym mieszkaniu na warszawskim Wrzecionie grupa inicjatywna postanowiła wyrazić muzyką negatywne emocje po występie naszych na Mundialu w Nieczech. Skład zespołu wykrystalizował się w roku 2012 i Support rozpoczął naznaczoną wieloma koncertami (min. przed Kultem i Maleo Reggae Rockes) drogę ku nagraniu pierwszej płyty. "Korporacja", bo o niej mowa, ujrzała światło dziennie w lutym 2014. Niektórzy twierdzą, że Support to kolejny zespół, który bierze narkotyki, wywołuje skandale obyczajowe i rozbija się sportowymi samochodami? Otóż NIE! Ale pracują nad tym... Zespół tworzą: Tomek Dunowski - bas, wokal, Kuba Mamrot – gitara, Paweł Remez – gitara, Bartosz Giża – bębny.

The Crunch powstał w grudniu 2012 roku. Zespół gra własną muzykę; jest to rock, inspirowany klasyką tego gatunku, pochodzącą za lat 60-tych i 70-tych. Zespół nagrał w sierpniu 2013 r. płytę “Arytmia” (Studio “Demontażowania”). Od tamtego czasu powstało też kilka teledysków, ilustrujących materiał zawarty na krążku. The Crunch pracuje obecnie nad drugą płytą, zatytułowaną “Dyferencja” i ewoluuje w stronę nieco dynamiczniejszych i ostrzejszych brzmień. Grupa planuje nagrywanie “Dyferencji” na drugą połowę lata 2014. Zespół tworzą: Tymoteusz Wójcik – perkusja, Michał Komorowski - wokal, bas, Albert Sadowski - wokal, gitara.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie