Informacje22 maja 2010, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca Maj 2010

20 maja 2010 roku, zakończyło się głosowanie w trzeciej edycji konkursu fotograficznego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA MAJ 2010. Serdecznie gratulujemy Piotrkowi, a także Markowi i Krzysztofowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Ze Starym Miastem w tle
MIEJSCE 1 - Ze Starym Miastem w tle.
Autor: fotomigawka (Piotr)

Kilka słów o ekologii
MIEJSCE 2 - Kilka słów o ekologii.
Autor: Amon (Marek)

Ostatnie pożegnanie
MIEJSCE 3 - Ostatnie pożegnanie.
Autor: Krzysztof Tarchalski (Krzysztof)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca Maj 2010. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już w czerwcu. Wkrótce rozpoczyna się również przyjmowanie zdjęć do kolejnego konkursu tematycznego. Robisz zdjęcia? Przyłącz się do zabawy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje23 maja 2010, 00:00,

Słoń Trąbaliński - Narwal - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: S£Oń TR¡BALIńSKI, w wykonaniu Teatru Narwal. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 23 maja 2010 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl kosztuje 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zapraszamy!

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Słoń Trąbaliński opowiada o życiu małego, zabawnego słonika, który urodził się bez trąby. Mały Trąbalek bardzo cierpiał z tego powodu, a inne zwierzęta nie pomagały mu w jego niedoli, wciąż się z niego naśmiewały i nie chciały się z nim bawić. Wkrótce jednak okazało się, że odmienność czyni z nas niepowtarzalnych i wyjątkowych. To wesoła, muzyczna bajka, która uczy tolerancji. Pokazuje, że wszyscy choć tak różni, jesteśmy tak samo wyjątkowi i wartościowi. Plan żywy i lalkowy. Teatr Narwal: www.teatrnarwal.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno