Informacje23 stycznia 2013, 00:00,

Wyniki konkursu foto - UJęCIE ZE SMAKIEM

23 stycznia 2013 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: UJęCIE ZE SMAKIEM. Spośród 13 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia, oraz dodatkowe cztery zostały wyróżnione. Serdecznie gratulujemy Piotrowi, Joannie oraz Marcie, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia.

Zwycięzcy w konkursie fotograficznym:

MIEJSCE 1
Autor: fotomigawka (Piotr)

MIEJSCE 2
Autor: joannatkaczuk (Joanna)

MIEJSCE 3
Autor: MartaLuczak (Marta)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku na forum mieszkańców: UJęCIE ZE SMAKIEM. Gratulujemy!

Korzystając z okazji, zachęcam mieszkańców do robienia zdjęć, na kolejną edycję konkursu fotograficznego, która odbędzie się w lutym - temat: UROKI ZIMY.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje22 stycznia 2013, 00:00,

Bal Karnawałowy w Gościńcu Oycowizna

Serdecznie zapraszamy na Bal Karnawałowy, który odbędzie się w Gościńcu Oycowizna. Karnawał odbędzie się w dwóch terminach 8 oraz 9 luty 2013 (sobota oraz niedziela). Podczas balu czekają na was wspaniałe atrakcje i nagrody, które będziecie mogli zdobyć podczas szampańskiej zabawy.

Rezerwacji możecie dokonywać pod numerami telefonów: 602 557 357, 22 713 89 92-94, 602 287 667
lub pod adresami mailowymi: marketing@oycowizna.pl / kontakt@oycowizna.pl

Kwota: 8 luty 2013 - 159 zł/ os.
             9 luty 2013 - 169 zł/ os.

Wydarzenie na portalu facebook

Fundatorami nagród są:
Centrum Medyczne CMP
Gościniec Oycowizna
KartArena
Importer win i wermutów z Mołdawii VINIS Sp. z o.o.

Tematy:Lesznowola

Polecane dla Ciebie