Informacje16 sierpnia 2010, 00:00,

Wyniki konkursu foto tematycznego - fotografia uliczna

15 sierpnia 2010 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: FOTOGRAFIA ULICZNA. Spośród 15 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Alicji, Marcinowi oraz Rafałowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: schlingel (Alicja)

MIEJSCE 2
Autor: Martin (Marcin)

MIEJSCE 3
Autor: RaFull (Rafał)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się wątku konkursowym: FOTOGRAFIA ULICZNA. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już we wrześniu. Konkurs tematyczny, będzie na temat ZACHÓD S£OńCA. Przyłącz się do zabawy.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje16 sierpnia 2010, 00:00,

Film Woodstock 1969 - kino pod chmurką w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury oraz Konstanciński Klub Filmowy zapraszają na wyjątkowy pokaz filmu Woodstock 1969 na świeżym powietrzu. Prezentacja filmu, odbędzie się 21 sierpnia 2010 (sobota) o godz. 20.30 w amfiteatrze w Parku Zdrojowym, Konstancin-Jeziorna. Film Woodstock 1969 to dokument legendarnego już festiwalu. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców, na prezentację filmu w kinie pod chmurką.

Woodstock 1969
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna