Informacje16 sierpnia 2010, 00:00,

Film Woodstock 1969 - kino pod chmurką w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury oraz Konstanciński Klub Filmowy zapraszają na wyjątkowy pokaz filmu Woodstock 1969 na świeżym powietrzu. Prezentacja filmu, odbędzie się 21 sierpnia 2010 (sobota) o godz. 20.30 w amfiteatrze w Parku Zdrojowym, Konstancin-Jeziorna. Film Woodstock 1969 to dokument legendarnego już festiwalu. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców, na prezentację filmu w kinie pod chmurką.

Woodstock 1969
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje16 sierpnia 2010, 00:00,

22 sierpnia zapraszamy na GMINNE DOżYNKI w Opaczy

Burmistrz Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna, Sołtys oraz Rada Sołecka Opaczy zapraszają na Gminne Dożynki, które odbędą się w najbliższą niedzielę 22 sierpnia 2010 roku w Opaczy. Organizowali przewidzieli wiele atrakcji, o których jest mowa w programie poniżej, a także będzie wystawa płodów rolnych, gry i zabawy, w tym zjeżdżalnia, ściana wspinaczkowa, rodeo i inne atrakcje, oraz poczęstunek - wojskowa grochówka. Zapraszamy mieszkańców na Gminne Dożynki w Opaczy.

GMINNE DOżYNKI W OPACZY

GMINNE DOżYNKI W OPACZY PROGRAM:

12.00 Korowód i prezentacja wieńców dożynkowych.
13.00 Msza polowa.
14.15 Część oficjalna, występ zespołów ludowych "Powsinianie" i "Kawęczynek".
16.00 Koncert zespołu "Classic".
18.00 Zabawa taneczna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin