Informacje17 listopada 2018, 07:00,

WSTRZYMANE zmiany tras linii L24 i L25


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


UMiG Piaseczno pisze:Ze względu na potrzebę dodatkowych rozwiązań w obsłudze komunikacyjnej miejscowości Jastrzębie i Siedliska planowane dotychczas zmiany na liniach uzupełniających L24 i L25 zostały wstrzymane. Analiza ujawnionych potrzeb pozwoli opracować nowe, optymalne trasy i kierunki przejazdu linii komunikacji publicznej w tych obszarach. O wynikach tych prac poinformujemy niezależnym komunikatem.

17 listopada 2018 roku zmianie ulegają trasy linii L24 i L25. Zmienione trasy ukazują mapki prezentowane poniżej.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zmiany tras linii L24 i L25


Powodem od dawna oczekiwanych zmian jest wprowadzenie dwukierunkowego przejazdu tych linii przez Jastrzębie, Żabieniec i Siedliska. ZTM przygotował nowe rozkłady jazdy. Gmina poprosiła o niewielkie korekty dla linii L25 zbliżające rozkład do potrzeb przewozowych, głównie godzin dojazdu do Piaseczna w szczycie porannym. Ostateczne ich wersje pojawią się wkrótce na stronie ztm.waw.pl. Wprowadzenie dwukierunkowego przejazdu autobusów komunikacji zbiorowej zasadniczo poprawi obsługę komunikacyjną mieszkańców tych miejscowości.

Zmiany tras linii L24 i L25

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2018, 15:30,

XVII Koncert Chórów Kościelnych w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 listopada 2018 roku o godz. 16.30 Chór Liturgiczny Parafii NMP Wspomożenia Wiernych zaprasza na XVII Spotkanie Chóralne w Zalesiu Dolnym. Miejsce: Kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych ul. Modrzewiowa 2 w Piasecznie (Zalesie Dolne).

XVII Koncert Chórów Kościelnych w Zalesiu Dolnym

Jak co roku w listopadzie z okazji wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, odbędzie się XVII Spotkanie Chóralne. Celem jest spotkanie oraz wymiana doświadczeń chórzystów i dyrygentów, a przede wszystkim wspólny śpiew. Organizatorzy zapraszają nie tylko zespoły wykonujące muzykę wielogłosową w kościołach, ale również wszystkich miłośników muzyki, abyśmy w tym dniu mogli razem cieszyć się pięknem jakie daje muzyka. Na zakończenie wydarzenia odbędzie się uroczysta Msza Św. z udziałem zaproszonych chórów. Zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie