Informacje10 maja 2012, 00:00,

Wolpreza Dobrej Woli - Park Miejski Piaseczno

W imieniu Stowarzyszenia Dobra Wola zapraszam mieszkańców na Wolprezę Dobrej Woli, czyli koncert dla wszystkich woluntariuszy, który odbędzie się 12 maja 2012 roku w godz. 15.00-22.00, w Parku przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Podczas koncertu plenerowego zagra: prawdziwa Kapela Góralska, zespół 52 Dębiec, Chór Myśli Jana Pawła II, zespół Scream, a zakończy zespół Proletaryat.

WOLPREZA DOBREJ WOLI

Wolpreza Dobrej Woli program koncertu:

15.00 - Kapela Góralska
16.40 - 52 Dębiec
18.00 - Chór Myśli JP II
19.00 - Scream
20.20 - Proletaryat
22.00 - zakończenie festiwalu

WOLPREZA DOBREJ WOLI

Działania towarzyszące: pokazy pierwszej pomocy PCK, prezentacje partnerów i przyjaciół Dobrej Woli, Kuponada, i inne. Impreza rozpocznie się o godz. 14 paradą pojazdów wszelkich. Parada ruszy z parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno. Zapraszamy użytkowników motocykli, samochodów "różnej maści" do wzięcia udziału w paradzie. Hasło koncertu "Daj siebie innym, dobrze siebie daj!" Organizatorem Wolprezy jest Stowarzyszenie Dobra Wola (OPP KRS 0000256560) oraz Powiat Piaseczyński, a jednym ze współorganizatorów - Gmina Piaseczno. Patronat honorowy pod Wolprezą objęli: Wojewoda Mazowiecki, Mazowiecki Kurator Oświaty, Gminy Powiatu Piaseczyńskiego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 maja 2012, 00:00,

Ostatnie Takie Trio zagra w Klubie Scena

Klub Scena Piaseczno zaprasza mieszkańców na pierwszy koncert na żywo w lokalu, który odbędzie się w najbliższy piątek 11 maja 2012 roku, o godz. 19.00. Podczas pierwszego koncertu zagra Ostatnie Takie Trio (Paweł Górski - gitara, śpiew, z akompaniamentem Marcina Węgrzyńskiego na gitarze basowej, oraz Piotra Maciejczyka na akordeonie). Klub Scena znajduje się na terenie Parku, przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie.

Klub Scena w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno