Informacje13 maja 2018, 09:00,

Wodny Eliminator 4 pętle - zawody kajakarskie w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ruszyły zapisy do "Wodnego Eliminatora - 4 pętle" pierwszych w Polsce zawodów kajakarskich o takiej formule. Góry maja już swojego ELIMINATORA, przyszedł czas na wodę. Już 13 maja 2018 r. na akwenach wodnych Górek Szymona w Zalesiu Dolnym niedaleko Warszawy, kajakarze, amatorzy powalczą o sportowe trofea.

WODNY ELIMINATOR 4 PĘTLE - ZAWODY KAJAKARSKIE W ZALESIU DOLNYM

Wodny Eliminator - 4 PĘTLE to zawody skierowane dla osób lubiących wyzwanie oraz strategie. Czyli jak wygrać przepływając 1600 metrów nie odpadając na poszczególnych pętlach. Uczestnicyw dwuosobowych kajakach, na specjalnie przygotowanym dwustumetrowym torze będą walczyć o wejście do finałowego spływu. Finaliści powalczą o główną nagrodę o wartości 1000 zł. Sprzęt sportowy tj. kajak, wiosła, kapok zapewni organizator.

Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.kajakkajaki.pl znajdujący się w zakładce ZAWODY - WODNY ELIMINATOR. http://kajakkajaki.pl/wodny-eliminator.html

Prócz wodnych zmagań na uczestników imprezybędą czekać atrakcje na lądzie. Tegoroczny event zostanie wzbogacony o strefę rekreacyjno – piknikową, w której pojawią się między innymi zamek do skakania, zjeżdżalna, eurobangee, plac zabaw, ścianka wspinaczkowa oraz ogródki gastronomiczne.

WODNY ELIMINATOR 4 PĘTLE - ZAWODY KAJAKARSKIE W ZALESIU DOLNYM

Gościem honorowym zawodów będzie niesamowita ekipa „EXTREME AVALONE”. Grupa ludziniepełnosprawnych, zmieniająca postrzeganie niepełnosprawności poprzez promowanie sportów ekstremalnych osób niepełnosprawnych, aktywnych, samodzielnych i odnoszących sukcesy sportowe.

Więcej informacji dostępnych jest pod tel. 501 08 80 80 oraz na stronach internetowych: www.kajakkajaki.pl oraz www.facebook.com/Jakkajaki

Do zobaczenia na starcie
Projekt "Kajakkajaki"

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WODNY ELIMINATOR 4 PĘTLE - ZAWODY KAJAKARSKIE W ZALESIU DOLNYM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 kwietnia 2018, 07:30,

Cziczi jaszczurka z Karaibów - Ewa Kołodziejczyk w Głoskowie oraz Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

"Cziczi - jaszczurka z Karaibów" to tytuł książki, której autorką jest Pani Ewa Kołodziejczyk. W ramach promocji książki autorka w dniu 12 kwietnia 2018 roku odwiedzi dwie placówki biblioteki: w filii Głosków spotkamy się o godz. 9:30, natomiast w filii Zalesie Dolne o godz. 10:40. Zachęcamy także do kupna książek, w cenie 25 zł. Serdecznie zapraszamy.

CZICZI JASZCZURKA Z KARAIBÓW - EWA KOŁODZIEJCZYK W GŁOSKOWIE ORAZ ZALESIU DOLNYM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie