Informacje14 kwietnia 2018, 15:00,

WIRTUALNE MUZEUM KONSTANCINA – Rodzina Piętków

14 kwietnia 2018 roku o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie w ramach Wirtualnego Muzeum Konstancina, podczas którego będzie można poznać Rodzinę Piętków. Miejsce: KDK, Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

WIRTUALNE MUZEUM KONSTANCINA – RODZINA PIĘTKÓW

Rodzina Piętków związała się z Konstancinem w 1948 r. Andrzej i Maria Piętkowie, lekarze, odcisnęli się w pamięci kilku pokoleń mieszkańców tej miejscowości, jako pracownicy tutejszych ośrodków zdrowia, lecząc i niosąc pomoc dzieciom, dorosłym i osobom starszym. O historii rodziny, jej przedwojennych i powojennych losach, a także o życiu w powojennym Konstancinie opowiedzą Jan Piętka i Dorota Piętka-Hadała. Serdecznie zapraszamy.

Informacje14 kwietnia 2018, 07:00,

GD Dance Show 2018 - widowisko taneczne w Łazach

14 kwietnia 2018 roku zapraszamy na coroczne widowisko taneczne - GD Dance Show 2018. Turniej odbędzie się w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Łazach. PRO-DANCE Nowa Iwiczna CORTE TOP DANCE Warszawa serdecznie zapraszają tancerzy, trenerów, widzów i sympatyków tańca towarzyskiego do udziału w X edycji GD DANCE SHOW 2018 Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Dorośli ST i LA, Młodzież ST i LA oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola. Szczegóły na stronie: www.gddanceshow.pl

GD DANCE SHOW 2018 - WIDOWISKO TANECZNE W ŁAZACH