Informacje23 marca 2019, 16:00,

Wirtualne Muzeum Konstancina - Rodzina Buczkowskich


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 marca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie w ramach Wirtualnego Muzeum Konstancina, podczas którego będzie można poznać Rodzinę Buczkowskich. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Wirtualne Muzeum Konstancina - Rodzina Buczkowskich

Rodzina Buczkowskich związana była z dwoma miejscami w Konstancinie – z willą Szumin przy ul. Kraszewskiego, gdzie mieszkali bracia Stefan i Marian Buczkowscy z rodzinami oraz z nieistniejącą już, modernistyczną willą przy ul. Piasta 28, gdzie zamieszkał ich brat, pisarz, malarz i rzeźbiarz Leopold Buczkowski. O tym skąd wywodziła się rodzina, jak układały się jej losy i w jaki sposób związała się z Konstancinem opowie Tomasz Buczkowski.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 marca 2019, 15:00,

Skrzydlaty odlot - spektakl ekologiczny dla dzieci w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 marca 2019 roku o godz. 16.00 zapraszamy na przedstawienie dla najmłodszych „Skrzydlaty odlot”. Spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen humoru i treści edukacyjnych. W akcję spektaklu wplecione są treści związane z tematem smogu i ochrony powietrza. Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu. Wszystko zacznie się na dachu, wśród wysokich kominów… Tam spotkają się ze sobą Gołąb Gienio, Papuga Pelagia i Sowa Sonia. Te wesołe ptaki postanowią spełnić swoje marzenia i zbudować teatr! Musical dla dzieci, będący swoistą „rewią dla oka dziecka”. Na scenie pojawią się roztańczeni i rozśpiewani aktorzy w wyjątkowych, kolorowych kostiumach. Nie zabraknie również efektownych świateł i efektów specjalnych. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat. Bilety 15 zł – dzieci, 20 zł – dorośli do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl.

Skrzydlaty odlot - spektakl ekologiczny dla dzieci w Konstancinie

Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów:
- Karta Dużej Rodziny
- Karta Mieszkańca
- Dla Seniorów 15%

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie