Informacje24 marca 2019, 15:00,

Skrzydlaty odlot - spektakl ekologiczny dla dzieci w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 marca 2019 roku o godz. 16.00 zapraszamy na przedstawienie dla najmłodszych „Skrzydlaty odlot”. Spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen humoru i treści edukacyjnych. W akcję spektaklu wplecione są treści związane z tematem smogu i ochrony powietrza. Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu. Wszystko zacznie się na dachu, wśród wysokich kominów… Tam spotkają się ze sobą Gołąb Gienio, Papuga Pelagia i Sowa Sonia. Te wesołe ptaki postanowią spełnić swoje marzenia i zbudować teatr! Musical dla dzieci, będący swoistą „rewią dla oka dziecka”. Na scenie pojawią się roztańczeni i rozśpiewani aktorzy w wyjątkowych, kolorowych kostiumach. Nie zabraknie również efektownych świateł i efektów specjalnych. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat. Bilety 15 zł – dzieci, 20 zł – dorośli do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl.

Skrzydlaty odlot - spektakl ekologiczny dla dzieci w Konstancinie

Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów:
- Karta Dużej Rodziny
- Karta Mieszkańca
- Dla Seniorów 15%

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 marca 2019, 15:00,

Spotkanie z podróżniczką Iwoną Dąbrowską w Woli Gołkowskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 marca 2019 roku o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie z podróżniczką Iwoną Dąbrowską, która opowie nam o Portugalii. Miejsce: Klub Kultury w Woli Gołkowskiej, ul. Jemioły 11. Wstęp wolny.

Spotkanie z podróżniczką Iwoną Dąbrowską w Woli Gołkowskiej

Iwona Dąbrowska - podróże to dla mnie przede wszystkim radość z odkrywania piękna świata. Dlatego nie jest tak ważne, do jak bardzo odległej krainy docieram. Choć byłam rzeczywiście daleko – na Ziemi Ognistej i w Indonezji, to jednak uważam, że wyjazd do nieznanego zakątka Polski czy Europy może przynieść równie dużo przyjemności. Rzecz w tym, by umieć dostrzec i podziwiać to, czego w codziennym pędzie nie zauważamy. A każda podróż dostarcza do tego nieograniczenie wiele okazji.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie