Informacje24 marca 2019, 15:00,

Skrzydlaty odlot - spektakl ekologiczny dla dzieci w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 marca 2019 roku o godz. 16.00 zapraszamy na przedstawienie dla najmłodszych „Skrzydlaty odlot”. Spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen humoru i treści edukacyjnych. W akcję spektaklu wplecione są treści związane z tematem smogu i ochrony powietrza. Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu. Wszystko zacznie się na dachu, wśród wysokich kominów… Tam spotkają się ze sobą Gołąb Gienio, Papuga Pelagia i Sowa Sonia. Te wesołe ptaki postanowią spełnić swoje marzenia i zbudować teatr! Musical dla dzieci, będący swoistą „rewią dla oka dziecka”. Na scenie pojawią się roztańczeni i rozśpiewani aktorzy w wyjątkowych, kolorowych kostiumach. Nie zabraknie również efektownych świateł i efektów specjalnych. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat. Bilety 15 zł – dzieci, 20 zł – dorośli do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl.

Skrzydlaty odlot - spektakl ekologiczny dla dzieci w Konstancinie

Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów:
- Karta Dużej Rodziny
- Karta Mieszkańca
- Dla Seniorów 15%

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 marca 2019, 17:00,

Spektakl Kandydat - Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 marca 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się spektakl pt. "Kandydat" w roli głównej wystąpi Grażyna Wolszczak i Piotr Cyrwus. Miejsce: sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 40 zł. Kup bilet Serdecznie zapraszamy.

Spektakl Kandydat - Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

„Kandydat” to błyskotliwy komediodramat, który porusza bardzo aktualne zagadnienia. Opowiada historię kandydata na urząd prezydenta (Piotr Cyrwus) oraz jego trenerki (Grażyna Wolszczak). Od samego początku kandydata na prezydenta poznajemy jako niekompetentnego i mało inteligentnego człowieka, który podlega wielkiej manipulacji oraz presji ze strony swojej partii. Jednak rozwój sytuacji powoli zmienia tę ocenę. Zaczynają wypływać nowe, tajemnicze fakty z jego życia, które doprowadzą do… Czy wszystko jest takie jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka? Czy w polityce nie liczy się ani dobro, ani zło tylko skuteczność? Znakomita para aktorska i zręcznie poprowadzona akcja spektaklu, odpowie na te pytania a także dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń oraz tematów do przemyśleń.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie