Informacje11 marca 2014, 00:00,

WIOSENNE WARSZTATY RODZINNE W KDK

Konstanciński Dom Kultury zaprasza serdecznie do udziału w sobotnich wiosennych warsztatach, które odbędą się 15 marca 2014 roku o godz. 16.00. Miejsce: KDK Hugonówka ul. Mostowa 15, Konstancin Jeziorna. Koszt warsztatów : 10 zł. Podczas warsztatów będzie można zrobić m.in. ramkę na zdjęcia oraz wiosenną broszkę. Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały. Wszystkie zrobione przedmioty, będzie można zabrać do domu. Warsztaty są przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych. Zapraszamy na warsztaty rodzinne.

WIOSENNE WARSZTATY RODZINNE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje11 marca 2014, 00:00,

Kreuj swoje życie i odkryj swój potencjał - Akademia Pozytywnego Myślenia Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia. Najbliższy wykład odbędzie się 12 marca 2014 roku o godz. 18.00 w KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia nt.: Kreuj swoje życie i odkryj swój potencjał, czyli o sztuce pozbywania się złych przekonań. Codziennie ponad 90 % naszych myśli jest taka sama jak dnia poprzedniego. Wśród nich są przekonania, które nami kierują. Ile jest tych złych a ile dobrych, inspirujących przekonań? Jak odkryć te złe przekonania, które hamują naszą wrodzoną kreatywność?

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna